Kahve Falı Sözlüğü

Z

ZAR : Bugünlerde talih oyunları için şansınız olabildiğince açıktır. Kahve Falında zar yakın zamanda bilmediğiniz tanımadığınız birinden yüklü miktarda yardım alacağınıza işarettir. Bu aynı zamanda borca gireceğiniz anlamı da taşır.

ZARF : Uzun süredir ihmal ettiğiniz biri sizden haber bekliyor. Dostunuzu ihmal ediyor olduğunuz anlamına da gelen kahve falında zarf görmek birinden ummadığınız bir anda sizi rahatsız edecek bir haber alacağınız anlamına da gelir.

ZEYTİN : İyi niyetli birisi ile tanışacaksınız, hazırlanın.Barışın sembolüdür. Küs olanların barışacağı anlamını taşır. Kahve Falında zeytin sizden küçük birisiyle yaşamış olduğunuz bir sorunun çözüleceği anlamına gelmektedir. Kahve Falında zeytin sorunların çözüleceğine ve rahatlığa işarettir.

ZİNCİR : İşlerinizde geçici bir durgunluk ve bunun sonucunda oluşan sıkıntılar var. Kahve falında zincir aynı zamanda ayrılığın eşiğinde olanların tekrar birleşeceğine ve ilişkilerinin farklı bir yol izlemeye başlayacağına işarettir.

ZURNA : Sevineceğiniz haberler alacaksınız, hazırlanın. Kahve falında zurna düğüne veya çok büyük bir kutlamaya işarettir. Kalabalık bir topluluk veya aile toplantısı sırasında hakim olan neşeye de işarettir. Kahve falında zurna mutluluğa ve neşeye işaret eder.

ZÜRAFA : Beraber olduğunuz kişiyle birlikteliğiniz tehlike sinyalleri veriyor dikkat. Kahve falında zürafa zarafet ve inceliği gösterir. Duygusallığın sembolüdür. Çok çabuk ihanete uğrayabilir. Bu yüzden çevresine çok dikkat etmeli. Biraaz insanlara tepeden bakmayı seven bir kişiliğe sahiptir. Yorum kişiye göre değişir.

 

Kaynakça:
Fala İnanma Falsız Kalma, Kemal Haluk CEBE/ Altan YILDIZ, Yorumcu

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı