Kahve Falı Sözlüğü

C

CADI : Size karşı yapılan bir eyleme, davranışa üzülebilirsiniz. Yine de bu davranış çözümsüz sıkıntılar doğurmayacaktır. İçinizde doğacak hüzünü yakınlarınızla paylaşılarak giderilebilecek türdendir. Etrafınızdaki bazı kişilerin size kem gözle baktığı gerçeğini unutmamakla beraber insanlarla yakın ilişkiler kurmalısınız.

CAMİ : Çevrenizdeki düşmanlarınıza karşı kesinlikle üstün geleceksiniz. Kutsal değerlere biraz daha önem vermelisiniz. Manevi olarak sağlayacağınız ve alacağınız destek sizin için önemli bir değişim getirecek ve olumsuzlukların üstesinden geleceksiniz.

CANAVAR : Çevrenizde negatif niyetli kişiler var, dikkat etmelisiniz. Sizin üzerinizde inanılmaz bir nazar vardır. Ve bu nazarın ortadan kaldırılması için manevi olarak kendiniz rahatlatmanız gerekir. Bir diğer yandan insanlarla kuracağınız ilişkilerde daha dikkatli olalı ve her yerde rahat rahat konuşmamalısınız.

CEKET : Almayı düşündüğünüz eşyayı alabilmeniz için önünüze bir fırsat çıkacak değerlendirebilirsiniz. Aradığınız bir ürünün karşınıza çıkması sizi şaşırtabilir ya da almak için uğraşmanıza rağmen maddi açıdan var olan yetersizlik yeter bir hale gelebilir.

CENAZE : Tatile çıkabilirsiniz, bunun keyfini çıkarmalısınız. İş ve aşk hayatı sizi gereğinden fazla yormuş. Zihinsel ve fiziki olarak ihtiyacınız olan dinlenme fırsatını ertelememeli ve fırsatları değerlendirmelisiniz. Başka bir zaman bu fırsatı bulamayabilirsiniz.

CETVEL : İş yaşantınızda problemler çıkmaya başlayacaktır. Kariyerinizde de etkili olabilecek sorunlardır bunlar. Bu sebeple sorunlar için önce temkinli v olmalı ve acele etmemeli. Sonra çözüm sağlayabilmek için doğru bir çözüm yolu üretmelisiniz.

CEVİZ : Sevdiklerinizle mutlu olmaya bakmalısınız, mutluluk sizin elinizde. Genellikle fırsatları tepiyor veya erteleyebilir olabilirsiniz. Bu durum uzun vadede mutluluk vermeyecektir. Bu sebeple her anlamda sizin için olumlu olacağını düşündüğünüz hamleleri yapmalı bunu yapmaktan kaçınmamalısınız.

CEYLAN : Bekar iseniz ufukta evlilik görünüyor, evli iseniz iyi bir haber sizi bekliyor. İiyi bir aşkın habercisi olmakla beraber dargınlık yaşadığınız çok sevdiğiniz bireylerle mutlu bir gelecek kurma ve hayatınızı paylaşma imkanı bulacaksınız.

CIMBIZ : Çok yakın bir dostunuzun bir davranışından üzüntü duyacaksınız. Bu durum sizi derinden etkileyecek olmasına rağmen onun mutluluğu için ona destek vermeniz gerekir. Sizinle ilgili de olumsuz bir tavır sergileyebilir. Yine de beraberliğinizin sağlayacağı olumlu bir gelecek için beraberce sorunların çözümü üzerine çalışmalısınız.

CİĞER : Bir hasta ziyaretine gidebilirsiniz. Bir yakınızın ölümüne gidecek bir hastalığın haberini alabilir ve bunun için gecikmeden ziyaretinizi yapmalısınız. Aksi takdirde pişmanlık duyabilirsiniz. Yapacağınız ziyaret bir diğer yandan hastanın bir ihtiyacını karşılayabilmek adına da önemlidir.

CIVATA : İşlerinizi çok daha sıkı takip etmeniz gerekiyor. Bir çok problemle ve sıkı bir tempo içerisindesiniz. Bu sorunları planlı bir şekilde hedef belirleyerek ilerleme sağlamalı ve çözüme ulaştırmalısınız.

CÜCE : Dostlarınızla neşeli, huzurlu bir gün geçireceksiniz. Yaşayacağınız anın tadını çıkarın çünkü bu fırsatı bir daha bulamayabilirsiniz. Bu geçireceğiniz güzel zaman dilimi içerisinde kuracağınız sıcak ilişkiler her zaman korunmalıdır.

CÜZDAN : Bir müddet için sırlarınızı en yakın dostunuza bile açmamalısınız. Açacağınız sırlar sizin için olumlu yönde kullanılabilir yahut yanlış algılanabilir. Bu durum sizi çok üzebilir. Hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için bu sırların bir müddet saklanması gerekir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı