Kahve Falı Sözlüğü

Ç

ÇADIR : Maddi haliniz her geçen gün gittikçe düzelecek, sıkıntılarınız bitecek.Yaşadığınız sıkıntıların sonunda huzur ortamını bulacak sadece maddi olarak değil manevi olarak da rahatlık sağlayacaksınız. Özellikle iş hayatında ekstra olarak kazancınız olacak ve bu olası yatırımlarla sizi daha da rahatlatacak ve yeni hayaller kurmanızı sağlayacak.

ÇAKAL : Sizi kandıracak olan kişiler sizin üzülmenize neden olacaktır. İnsanlarla kurduğunuz ve kuracağınız ilişkilerde dikkatli olmanız gerekmektedir. Kuracağınız diyaloglarda dikkatli olmalı ve açıklarınızı ortaya dökmemelisiniz. Ortaya dökeceğiniz sırların karşı taraf tarafından kullanılarak sizin yanlış yönlere girmenize neden olabilir.

ÇAKMAK : Tehlikeye yaklaşma. Eğer yanan bir çakmaksa bir şey sebep olup ona yol gösterecek. Yanmayan çakmaksa her an tehlikeye girebilir. Yanan çakmağın göstereceği yol sizi mutluluğa iletecektir. Hayatınızda karşılaşacağınız bir yönlendirme sizin doğru adım atmanızı sağlayacaktır.

ÇALGI : Uzun süredir sıkıntısını duyduğunuz bir problem sizin için en iyi şekilde sonuçlanacaktır. Maddi veya manevi olarak rahatlama sağlayacaksınız. Elinize geçen fırsatları doğru değerlendirecek ve sıkıntılarınızı bu fırsatlar sayesinde aşacaksınız. Fakat elinize geçen fırsatları göz ardı ederseniz bu mutluluk hayal olabilir.

ÇALI : Kolay yoldan bir paraya sahip olacaksınız. Bunu haketmediğiniz bir maddi kaynak olarak düşünmeyin. Daha önceden verdiğiniz emeğin karşılığında hiç beklemediğiniz bir kazanç sağlayacaksınız. Ve bu durum sizi ciddi bir şekilde rahatlatacaktır.

camÇAM AĞACI : Hayırsız bir kişi var, bu sizin dostsunuz, onun adımlarına dikkat edin. En yakınında olan insanları biraz zihninizde tasavvur edin ve tarafsız bir şekilde analiz edin. Sizi üzecek hamleler yapabilir ya da yapmasını beklediğiniz bir davranışı sizin lehinize olmasına rağmen yapmayabilir ve bu durum sizi yıkabilir.

ÇAMAŞIR MAKİNESİ : Bu şekli görmek zordur. Ancak fal bakan kişinin benzetmesi kafidir. İşlerin oldukça karışacağını gösterir. Yorun hane içinde yada hane dışında olmasına göre yapılır. Hane dışında özellikle iş hayatında aşamayabileceğiniz bir sorunla karşılaşacağınızı haber ederken hane içinde ise bu da gönül kırıklılığını ifade eder.

ÇAN : Çok uzun bir zamandır istediğiniz dileğiniz gerçekleşecektir. Bu maddi açıdan düşünülebilir. Bir diğer yandan evli bireylerin eşleriyle bir tatil fırsatını elde etme anlamı da çıkabilir. Bekarlar için ise beklediğiniz bir aşkı bulma ya da özlediğiniz birine kavuşma imkanı olarak değerlendirilebilir.

ÇANAK : Kısa bir süre sonra sevdiğiniz kişi ile mühim bir konuda konuşacaksınız. Bu konu sizin hayatınızda dönüm noktası oluşturabilir. Bu sebeple konuşmanızı düşünerek gerçekleştirmeli ve elinize geçecek fırsatları düşünmeden konuşma işlemi sebebiyle kaybetmeyin.

ÇANTA : Elinize küçük bir miktar para geçebilir. Bu sizi ekonomik anlamda az da olsa rahatlatacaktır. Bir diğer yandan almayı düşündüğünüz ama bir türlü para harcamaya kıyamadığınız bir ürünü alma fırsatını bulacaksınız. Çünkü bu paranın geldiği yer sizi harcama yolunda rahatlatacak ve vicdan azabı hissetmeyeceksiniz.

ÇAPA : Bütün yaşantınızda başarı dolu günler sizi bekliyor, hazırlanmalısınız. Eğitim ve iş hayatında sizin de beklemediğiniz yükselişleri görebilirsiniz. Bunun için planlı b,ir şekilde yaşantınıza devam etmelisiniz. Elinize geçen fırsatları be sebeple elinizin tersiyle itmeyin ve düşünerek hareket etmeye devam edin.

ÇARIK : Rahatlama ve sıkıntılardan kurtulma. Bunun dışında güzel, hayırlı bir yolculuk anlamı da taşır. Faldaki yerine göre yoruma açıktır. Uzun süredir olmasını istediğiniz ama olmadığı için içinizde yarattığı burukluğu ortadan kaldırabilirsiniz. Bir diğer yandan yine sizin hayatınızı etkileyecek bir seyahat imkanı karşınıza çıkabilir.

ÇARPI : Çevrenizdeki bazı kişilerle anlaşmazlığınız olacaktır. Bu anlaşmazlıklar aşılamayacak bir sorun değildir. Fakat ilişki içerisine girdiğiniz kişilerle karşılıklı birbiriniz anlama yoluna girmezseniz sorun içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Dargınlıklar ortaya çıkabilir.

ÇATALLI BİR ÇİZGİ : Pozitif sonuçlanacak kararlar almanın tam zamanıdır. Hayatınıza yön vermeniz gerekir. Alışıldık hayatınızdan çıkmadığınız müddetçe bu durum sizi daha da sıkıntı içerisine sokabilir ve mutluluğa uzak yaşayabilirsiniz. Bekarlar için yeni bir iş imkanını değerlendirmek olarak nitelendirilebilir.

ÇAYDANLIK : Sosyal yaşantınızda büyük sürprizler var neticede mutlu olacaksınız. Hayatınızı değiştirebilecek kişilerle tanışma imkanınız olacak ve özellikle eğitim hayatınızda ve iş hayatınızda yükselmenizi sağlayabilecektir. Ayrıca eğlence anlayışınız değişebilir ve hayata farklı bir şekilde bakmayı öğrenebilirsiniz.

ÇEKİÇ : Bugünlerde bütün işlerinizde karşınıza engeller çıkabilir. Pes etmemelisiniz. Eğer hedeflere ulaşmada vazgeçerseniz bu fırsatları bir daha yakalamayabilir ve bu sizi uzun vadede derin üzüntü duymanıza neden olabilir. Bu sebeple daha canlı olmalı ve enerjinizi koruyup sorunların üstesinden bıkmadan gelmeye çalışın.

ÇEKİRGE : Başınıza üzücü, negatif bir olay gelebilir, dikkatli olmalısınız. İnsanlar arasındaki ilişkilerde dikkatli olmalısınız. Bir diğer yandan ekonomik durumunuzu gözden geçirmeli ve kontrollü bir şekilde hareket etmelisiniz.

ÇELENK : Bütün sıkıntılar, üzüntüler son bulacaktır. Size gelecek olan bir hediye ya da size söylenecek beklemediğiniz bir durum hayatınıza yön verecektir. Elinize geçen fırsatları değerlendirmeli ve sıkıntılarınızdan kurtulmalısınız.

ÇENGEL : İçinde bulunduğunuz sıkıntılardan ancak dost yardımı ile kurtulacaksınız. İnsanlar arası ilişkilerinizi sıcak tutmalı ve karşılıklı olarak birbirinize destek olmalısınız. İlişkinizi sıcak tuttuğunuz takdirde karşılaşacağınız zor durumlarda dost desteğini alacak ve feraha ulaşacaksınız.

ÇEŞME : Çok kısa bir zaman sonra sevindirici bir haber alacaksınız. Alacağınız bu haber hem beklenmedik bir zamanda gelecek hem de hiç aklınıza gelmeyecek sizi mutlu edecek bir durum olacaktır. Bu haber hayatınızdaki sıkıntıları atlatmanızda fayda sağlamakla beraber hayatınızda dönüm noktası oluşturacaktır.

ÇİÇEK : Size gelecek bir buket çiçek ya da güzel haberler var. Bekar bireyler için bir ilişki ya da evlilik teklifi olabilir. Evli bireyler için bir kutlama ya da sürpriz bir tatil imkanı bulabilir. Hayatınızın iyiye gidecek noktalarına vurgu yapılır ve geleceğe yönelik güzel hayaller kurmanın vakti geldiğini ifade eder.

ÇİFTLİK : Sıkıntılardan arınma ve rahata kavuşma. Eğer falda açıkça belli ise kişi sıkıntılarından tamamen arınmıştır. Ya da sıkıntılarından tamamen kurtulacak anlamına gelmektedir. Ama eğer tam olarak belli değil ve falcının yorumuyla gün yüzüne çıkıyorsa sıkıntılardan verlecek bir uğraş sonucu kurtuluş sağlanacağını ifade eder.

ÇİVİ : Çevrenize karşı duyduğunuz öfkeyi artık bırakmalısınız. Duyduğunuz bu öfke hissi sizin insanlar arasındaki bağı koparmakla beraber sıkıntılarınızın daha da artmasında etkili olacaktır. Geleceğiniz üzerinde de derin izler bırakması mümkün olacaktır.

ÇİZGİ : Çok yakın zamanda bir hastalık kapıda sizi bekliyor. Kendinize iyi bakmanız gerekiyor. Düzenli bir hayat yaşamalı ve sizi sağlık açısından sıkıntıya sokacak şartlardan uzak durmanız gerekmektedir. Bir diğer yandan yakın birini de hasta olarak görmeniz mümkündür.

ÇİZME : İş hayatınızda beklenmedik bir yükselme görünüyor. Sertlik ifadesidir. Karşılaşacağı insanlar biraz sert veye disiplinli kişiler olabilir. İş hayatında özellikle dikkat edilmesi gerekir. Planlı ve sağlam adımlarla ilerlenmesi gerekir.

ÇOCUK : Beklediğiniz büyük bir kısmete hiç ummadığınız bir anda kavuşacaksınız. Büyük sevinç. Saflık ve güzelliğin sembolüdür. Koşar halde çocuk görmek alınacak sevincin tez zamanda olacağını gösterir.Uzun süredir beklediğiniz bir hayalin gerçekleşmesi sizi çok mutlu edecektir.

ÇORAP : Sizi ve mal varlığınızı tehdit eden tehlikeye karşı tedbir almalısınız. Hayatınızda bir takım ekonomik zorluklar çekebilirsiniz ve burada mal varlığınıza dikkat etmelisiniz. Planlı bir şekilde hareket etmeli ve her türlü zorluk için hazırlıklı olmanız gerekir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı