Kahve Falı Sözlüğü

D

DAĞ : Dilekleriniz en sonunda artık yerine gelecektir. Macera arzusu duymak ve maceralı bir seyahat yapılacağını gösterir. hafif bazı tehlikeler olacağını ama zarar görülmeyeceğini ifade eder. Bir çok zorlukla karşılaşabilirsiniz fakat kendinizin farkında olduğunuz takdirde sorunlara çözüm bulabileceksiniz.

DAL : İstekleriniz, biraz sabırlı olmanız neticesinde gerçekleşecektir. Hayallerinizin peşinden koşmanız gerekir. Her türlü zorluğu aşabilecek enerjiyi depolamanız gerekir. Ve hemen pes etmemelisiniz.

DALGIÇ : Büyük bir kısmet bu günlerde elinize geliyor. Elinize geçen fırsatı değerlendirmelisiniz. Bu fırsat hayatınızda ciddi bir yön oluşturacaktır. Bu sebeple dikkate almalı ve hayatınızla ilgili etkili olacak bu fırsatı doğru analiz etmelisiniz.

DANS : Çevrenizdeki insanların sıkıntı ve dertleri artacak, sizde üzülebilirsiniz. O sıkıntılarda çevrenizdekilere destek vermelisiniz. Üzgün bir ortam içerisinde yaşamaya alışmalı ve kendinizi o şartlara adapte etmelisiniz.

DAVUL : Sizin nazarınızda değersiz bir haber alacaksınız, haberi getirene dikkat. Gelen haber sizin için bir anlam ifade etmese de hayatınızda etkili olabilecek bir haber olabilir. Özellikle haberi getiren kişi yine sizin hayatınızda etkili olmaya çalışan biri olabilir.

DEF : Uğursuzluk ve negatif durumdan kurtuluyorsunuz, eğlenceli bir ortama gideceksiniz. Bu değişim hayatınızın da değişmesinde etkili olacak ve biraz daha sağlıklı bir şekilde olaylara yaklaşma imkanı bulabilecek ve doğru adımlar atma fırsatı bulacaksınız.

DEFTER : İşsizseniz iş bulacaksınız, işiniz var ise geliriniz artacaktır. Uzun süre beklediğiniz bir iş teklifini alabilir ve hayatınıza şekil verebilirsiniz. Bir diğer yandan gelirinizin de artma ihtimali var bu artan gelir isteklerinizin yerine gelmesine yeterli olacaktır.

DEMİRYOLU : Başarılarınıza artık siz bile yetişemeyeceksiniz. Çok uzun bir yol gidecek ve uzun seyahatler edeceksiniz. Bu seyahati kendisi ve çevresi içinde çok hayırlı bir seyahat olacak. Yapacağınız seyahat işle de ilgili olabilir akraba görüşmesi veya tatil de olabilir. Her türlüsünde hayatınıza yarar sağlayacaktır.

DENİZALTI : Dostlarınızla birlikte verimli bir tatil yapmayı planlıyorsunuz. Yaptığınız bu planların gerçek olabilmesi için gündelik işlerinizi düzene sokmalı ve planlı bir şekilde ilerlemelisiniz.

DENİZKIZI : Çok özel bir eşyaya sahip olacaksınız.  Bu eşya bir evlilik sembolü de olabilir. Bir diğer yandan önemli bir hatıranın da sahibi olabilirsiniz ve bu eşya size özellikle manevi yönden çok katkı sağlayacak.

DENİZ VE DALGASI : Kısa bile olsa tatil yapmaya ihtiyacınız var. Ruhu sükun içinde olacak ce rahat edecek. Düşüncelerinden arınmış rahat bir şekilde hareket edecek. Sıkıntıdan oldukça uzakta olacak.

DEV : İş yaşantınızda, sosyal yaşantınızda büyük gelişmeler olacak. Bu gelişmelere dikkatle analiz yaparsanız kariyerinizde önemli bir ilerleme gösterebilirsiniz. Ayrıca insanlar arası ilişkilerinizde de bir seviye atlama imkanı bulabilirsiniz.

DEVE : Yakın zamanda bir seyahate çıkacaksınız, neticesi iyide bitebilir, kötüde. Gelen kısmet para yada evlenme teklifi olabilir. Seyahat süresince planlı adımlar atmalı ve çok fazla rehavete girmemelisiniz. Maddi bir destek alırsanız da bunu iyi değerlendirmeniz gerekiyor.

DEVEKUŞU : Hiç ummadığınız bir paraya kavuşabilirsiniz. Bu para sizi aşırı harcamaya itebilir. Bu sebeple daha planlı olmalı ve adımlarınızı düşünerek atmalısınız. Bu para doğru kullanıldığı takdirde size olumlu katkılar sağlayacak ve madden rahatlatacak, daha az düşünmek durumunda kalacaksınız.

DİK VE KALIN BİR ÇİZGİ : Çok faydalı bir seyahate çıkacaksınız. Bu seyahat sizin uzun süredir zihninizi meşgul eden düşüncelerinizden arınmanızı sağlayacak ve daha dinç bir şekilde hayatınıza devam edeceksiniz. Karşılaştığınız durumlar karşısında daha sağlıklı kararlar alacak ve hayatınıza olumlu yönde sürdürmenizi sağlayacaksınız.

DİKEN : Üzüntü ve tasalarınızdan kurtulacaksınız, borçlarınızı rahat ödeyeceksiniz. Maddi yönden edineceğiz bolluk sizin düşünsel olarak rahatlamanızı sağlayacak olmasıyla beraber planlarınızı da daha rahat yerine getirecek ve kendinizi mutlu hissedecekseniz. Özellikle ekonomik açıdan sizi duygusal çöküntü yaşamanıza neden olan etmenler ortadan kalkacaktır.

DİKİLİTAŞ : Yakın zamanda bir yolculuğa çıkacaksınız. Bu yolculuk olumlu yanlarından çok olumsuz yanlarıyla hayatınızda iz bırakma ihtimali yüksektir. Bir iş seyahati olur ise işlerinizin aksamasına neden olacak, bir aile ziyareti olur ise de olumlu haberler duymayacak ve üzüleceksiniz.

DİNAZOR : Artık yaşlanmış olmayı sembolize eder. Ayrıca çok yorulmanın da bir göstergesidir. Yahut eskilerden bir haber alacak ve bu haberle sevinecek anlamına da gelir. Hayatınızı yeniliklere kapatmış ve eski hatıralarla mutlu olmayı deneyeceksiniz.

DİŞ : Dost olarak kabul ettiğiniz kişilere dikkat etmelisiniz. Özellikle fiziksel acılar çekmek. Ufak tefek kazalar anlamına gelir. Çok fazla zarar görülmeyecektir. Bu zarar az da olsa manen üzüntü verebilir. Arkadaşlarınız arasında yaşayacağınız bir sorun kalbinizi çok kırabilir.

DİŞ FIRÇASI : Özel yaşantınızda negatif bir olay yaşayabilirsiniz. Bu önemli bir sızının kalbinizde hissedilmesine neden olacaktır. Eğer fevri hareket edip yine fevri kararlar alırsanız özel hayatınızdaki düzen tepe taklak olabilir ve hayatınızı negatif yönden çok fazla etkilenebilirsiniz.

DOKTOR : Tüm sıkıntılarınızdan, hastalıklardan nihayet kurtuluyorsunuz. Bu kurtuluş uzun süredir ertelediğiniz planların yerine getirilmesi için önemli bir fırsat olacaktır. Çok uzun süredi içinizde biriktirdiğiniz acılar ve tasalar yerini mutlu bir geleceğe bırakacaktır.

DOLMA KALEM : Tüm sıkıntılarınızdan, dertlerinizden nihayet kurtuluyorsunuz. Uuzn süre sonra önemli bir rahatlama yaşayacaksınız. Geleceğe yönelik daha umutlu bakabileceksiniz.

DOLUNAY : Sizi yakın bir zamanda mutlu, huzurlu yeni bir aşk bekliyor. Bu aşk hayatınızda çok etkili olacak ve sizi mutlu bir hayatın eşiğine getirecektir. Bu sebeple adımlarınızı doğru atmalı ve elinize geçen fırsatı kaçırmamalısınız. Evli bireyler için ise bir aşk tazelemesi mümkündür.

DOMUZ : Size zarar vermeye çalışan insanlar kendi sorunları ile uğraşmaya başlayacaklar. Kıskançlık içinde olan ve karşı tarafa bir hainlik beslenmiş manasına gelir. Kendisi kıskanç olmayan bir hayvandır. Ancak dinimizde eti yenmeyen bir hayvan olduğunda iyi yorumlanmaz.

DÖRTGEN : Sıkıntılı, oldukça zor bir çalışma dönemine giriyorsunuz. İşlerinizden asla vazgeçmemeli ve hep olumlu enerjiyi içinizde barındırmalısınız. Uzun bir uğraş sonucunda verdiğiniz emeğin karşılığını alacak ve özellikle manevi açıdan huzur bulacaksınız.

DUA EDEN İNSAN : Ellerini açıp dua eden bir kişiyi görmek dualarının tümünün kabul olacağını gösterir. Umutlu bir şekilde ibadetinizi yapabilir ve yaradandan beklentilerinizi isteyebilirsiniz.

DUDAK : Kendinize daha fazla güvenmelisiniz. Yaşadığınız güvensizlik ortamı sizin başarılı bir şekilde ilerlemenize engel oluyor. Bu sebeple daha sağlıklı adımlar atabilmek için işlerin üstesinden gelebileceğinizi bilmeli ve kendinize güvenmelisiniz.

DUT : Bol kazanç getirecek bir işe gireceksiniz. Bu iş hayatınızda ekonomik yönden kolaylık sağlayacağı gibi çalışma temponuzu da rahatlatacak ve daha sağlıklı bir yaşam süreceksiniz. İnsanlar arası olan ilişkileriniz de daha sıcak bir hal alacak.

DUVAR SAATİ : Bugünlerde işiniz pozitif yönde ilerleyecek. İş hayatınız da ilerleme sağlayacağınız gibi sizin için sorun doğuran bir takım gündelik olaylar da sizin için olumlu yönde çözülecek ve rahat bir yaşam süreceksiniz.

DÜĞME : Bekar iseniz evlilik, evli iseniz sosyal aile hayatınız düzene girecek. Yaşayacağınız yeni evlilik hayatı sizi düzene sokacak ve daha planlı yaşamayı öğreneceksiniz. Evliler ise aile hayatında var olan bütün sorunlarını çözecek ve gönül rahatlığı yaşayacaksınız.

DÜĞÜM : Hayal kırıklıklarından bir türlü kurtulamayacaksınız. Sürekli yeni sorunlar ve sürekli gönül kırıklıkları yaşamaya devam edeceksiniz. Bunlar üstesinden gelinemeyecek sorunlar olmamasına rağmen yakın gördüğünüz kişilerden alacağınız haberler sizi gereğinden fazla üzecek.

DÜMEN : Aşk hayatınızla alakalı olarak sevgi dolu günler sizi bekliyor. Size sevgi gösterecek kişiyi siz de aynı şekilde karşılamalı ve doğru adımlar atmalısınız. Elinize geçen bu fırsatı doğru değerlendirmeli ve mutlu bir geleceği inşa etmelisiniz.

DÜRBÜN : Uzun süredir neticesini merak ettiğiniz girişim lehinize sonuçlanıyor. Bu olay sizi ekonomik yönden rahatlatacaktır. Ayrıca eğitim hayatınızda bir plan yaptıysanız bu da olumlu neticelenecek ve geleceğinize yönelik daha sağlıklı kararlar alacaksınız.

DÜZ VE KALIN BİR ÇİZGİ : Sıkıntılı bir yolculuk yapabilirsiniz sonunda huzur var sabırlı olun. Sabırlı olmazsınız hedefeinizden çok uzaklaşacak ve sıkıntı üstüne sıkıntı yaşayacaksınız. Vereceğiniz uğraşın karşılığını hak ettiğiniz ölçüde alacaksınız.

DÜDÜK : Kısa süre içinde hayırlı bir haber alabilirsiniz.Bu haber hayatınızda dönüm noktası oluşturma imkanı taşır. Ayrıca çevrenizden alacağınız bir haber sizi mutlu edebilir. Çevrenizdekilerin yaşayacağı mutluluk en az onlar kadar sizi de mutlu edecektir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı