Kahve Falı Sözlüğü

E

EKMEK : Tahmininizden daha fazla bir kazanca sahip olacaksınız. Bu kazanç sizi ciddi ölçüde rahatlatacaktır. Planlarınızın tümünü gerçekleştirme imkanı bulacaksınız. Bu bolluk içerisinde çevrenizdekilere de faydalı olacak ve hayır duaları alacaksınız.

EL : Sizi bir türlü çekemeyen kişilere karşı kazandığınız başarılar, onları güç duruma düşürecektir. Tokalaşan el barışı, yukarıya doğru açılan el tadım almanın işaretidir.

EL ARABASI : Az olan bir kısmetin bir yerden bir yere götürülecek anlamı taşır. Bu kısmet size olacağı kadar başkalarına da fayda sağlayabilir. Sorunları kökünden çözmeyecek olsa da kısmen bir rahtalık sağlayacaktır.

ELBİSE : Kısa bir süre sonra maddi istekleriniz gerçekleşecektir. Bu beklentiniz haber beklediğiniz yerin size olumlu dönüş yapması sayesinde olacaktır. Bu maddi katkı sizi manen de rahatlatacak ve huzurlu bir yaşam süreceksiniz.

ELDİVEN : Çok sevdiğiniz bir dostunuz sizi ziyarete gelecektir. Bu durum sizi çok sevindirecek ve özlem gidereceksiniz. Fakat yaşayacağınız mutluluk haricinde getireceği haberler sizi çok sevindirmeyebilir, hazırlıklı olmalısınız.

ELMA : Yaşamamanız gereken bir aşka başlayacaksınız. Bu aşk yasak olarak nitelendirilebilir. Ayrıca sizi üzüntüye sokacak olmasını bile bile bu aşka girişeceksiniz. Dikkatli olmalı ve karakterinize uygun olanı seçmeye çalışın.

EMZİK : Aklınızdan bir türlü çıkamayan eski anıları unutup, mutlu olmalısınız. Bu anıların çoğu mutlu geçmişi hatırlatsa da bazı acı olaylar sizi çok fazla üzmektedir. Bu hatıralar geleceğe yönelik atacağınız adımları da olumlu etkilememektedir. Bu sebeple bir an önce kurtuluş yolu denemelisiniz.

ERKEK : Sevdiğiniz kişinin dürüstlüğüne ve güvenine inanmalısınız.O kişi sizin mutluluğunuz istemektedir. Onun önerilerine dikkat ederseniz kendi geleceğiniz adına da olumlu sonuçlar sağlayabilirsiniz.

ERKEK ÇOCUK : Kısa bir sürede müjdeli bir haber alabilirsiniz. Bu haber bir gebelik müjdesi de olabilir maddi açıdan önemli bir kazanç kapısı olarak da yorumlanabilir. Bu haber sizi manevi açıdan rahatlatacaktır.

EŞEK : İstediğinizin olması bakımından oldukça çok çalışmanız gerekmektedir. Vereceğiniz emeğin karşılığını alacaksınız. Fakat belirlediğiniz hedefler çalışmadan gerçekleştirilebilecek cinsten değildir.

EV : Hastalıklardan, sıkıntılardan nihayet kurtuluyorsunuz. Gelecek bir haberle maddi sorunlarınızı çözecek ve bir hava değişimi ile fiziki sorunlarınızı da çözeceksiniz. Bu sizin geleceğe yönelik zihni olarak daha hazır olmanızı sağlayacaktır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı