Kahve Falı Sözlüğü

F

FARAŞ : Size yakın birisinin çıkardığı bir problem sizi üzecektir. Bu problem iş hayatınızda olumsuzluklar yaşamanızda etkili olacaktır. Yaşayacağınız problem sizin kariyerinizde gerilemenize neden olabilir. Ayrıca gönül kırıklığı da yaşayabilirsiniz.

FARE : Kazancınız artacaktır ancak etrafınızda dalkavuk karakterli kötü kişiler oluşacaktır, onlara dikkat etmelisiniz. Sessiz ve sakinliği ifade eder. İnsanları daha iyi incelemeli ve yakın olacağınız kişileri doğru tercih etmelisiniz. Aksi takdirde elinize geçen fırsatları tepebilirsiniz.

FENER : Mutluluk dolu günler sizi çok yakında ziyaret edecektir. Uzun süredir verdiğiniz uğraşların karşılığını alacaksınız. Aldığınız bu karşılık özellikle sizi maddi açıdan rahatlatacak ve insanlarla olan bazı kırgınlıklarınız veya özlemleriniz yerini huzura bırakacaktır.

FES : Yakın bir zamanda hayırlı bir iş için yolculuğa çıkabilirsiniz. Bekarsanız bu sizin evliliğiniz anlamına gelebilir. Aradığınız aşkı bulacak ve mutlu olacaksınız. Eğer evli iseniz yakın bir tanıdığınızın evliliğine şahitlik yapabilirsiniz.

FIÇI : Canınızı sıkan şeyleri artık çevrenizle paylaşmalısınız. Bu paylaşımlar sizin sorunlara çözüm üretmenize yarar sağlayacak ve kendi başınıza aldığınız kararlardan daha sağlam adımlar atacaksınız. Bu planlı adımlar ise sizin hedeflerinize ulaşmada fayda sağlayacaktır.

FINDIK : Hakkınızda yapılan konuşmalara kulak asmayın, kendinizi boş yere üzmeyin. Yapılan konuşmalar genel olarak sizi üzmek için yapılmıştır ve sizi boş yere üzecek bu sözlere gülüp geçmelisiniz. Aksi takdirde içinden çıkılmaz bir bunalıma girebilirsiniz.

FISTIK : İşinizi ihmal edip, lüzumsuz işlerle uğraşıyorsunuz. İhmal ettiğiniz bu işler ise sizin hayatınızda önemli noktalar oluşturmaktadır. Bu sebeple doğru adımlar atabilmek ve pişmanlık yaşamamanız için önceliklerinizi belirlemeli ve ona göre adım atmalısınız.

filFİL : Çevrenizdeki birinin desteği ile ilerleyeceksiniz. Çok iyi bir iş teşebbüsünde bulunulacak ve hayırlı olacak. Yapacağınız bir ortaklık olabilir ya da alacağınız bir destekle kişisel bir ilerleme katedebilirsiniz.

FİLDİŞİ : Sizi mutlu edecek değerli bir hediye alabilirsiniz. Alacağınız bu hediye bekarsanız size evliliği hatırlatablir, evliyseniz sizin için çok önemli olan ve uzun süredir beklediğiniz bir şeyin hediyesi olabilir.

FİNCAN : Size anlatılanlara sakın ola ki inanmayın. Anlatılanlar hayatınızda yanlış yönlenmenize sebep olabilir. Söylenenler bilinçli bir şekilde size zarar vermek için olabilir. Bu sebeple her denilen olmasa da genel olarak söylenenleri önce düşünün, tasavvur edin ve ona göre yorumlayın acele etmeyin.

FİRAVUN : Yaptığınız her iş neticesinde başarı var. Hırsınızı ve gösterdiğiniz emeği devam ettirin sonucunda ulaşacağınız hedef sizi çok mutlu edecek ve pişman olmayacaksınız. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirin.

fokFOK BALIĞI : İyilik ve sevimlilik sembolüdür. Kısmet şeklinde de yorumlanır. Hiç beklemediğiniz bir mirasa konabilirsiniz. Ekonomik yönden rahatlayabilirsiniz ya da manevi açıdan sizi tatmin edecek yeni unsurların farkına varabilecek ya da tanışabileceksiniz.

FÜZE : Aile içi huzursuzluk giderek artacaktır, gerekeni şimdiden yapmalısınız. Aile içi bireylerle birebir konuşulmalı sorunların üzerine gidilmeli ve empati yaparak birbiriniz anlamaya çalışmalısınız. Aksi takdirde içinden çıkılmaz bi hal alabilir ve kendinizi çok üzebilirsiniz.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı