Kahve Falı Sözlüğü

G

GAGA : Gereksiz konuşmalar yapıyorsunuz, çok dinleyip, az konuşmalısınız. Çok konuştukça çok hata yapıyorsunuz ve bu durum sizin etrafınızdakiler tarafından itici bir kişilik olarak algılanmanıza neden oluyor. Bu durum sizi ve çevrenizdekileri üzücü durumlar içerisine sokabilir bu sebeple dikkatli konuşmalar yapmalısınız.

GAZETE : Çok yakın zamanda kendinizi bazı olayların içinde bulabilirsiniz. Bu olaylar sizi olumsuz olarak etkileyebilir. Ya da hayatınızda dönüm noktası oluşturacak hamleler yapmanıza neden olabilir. Bazı kişilerle aranızın açılmasına yahut yeni kişilerle sıcaak ilişkiler kurma şansını hissedersiniz.

GEBE KADIN : Birinin size yaptığınız hatalarla ilgili söylemek istedikleri var ona biraz kulak verin. Size gelecek öneriler sizin daha iyi olmanız içindir. Çoğu zaman olayların içinde olduğunuzdan dolayı bulunduğunuz durumun fakında olmuyor ve durumu doğru yorumlayamıyorsunuz. Bu sebeplere önerilere kulak tıkamayın.

GELİN : Sizi mutlu edecek bir şey kapınızda adeta sizi bekliyor. Sadece biraz gözlerinizi açmalı ve elinize geçen fırsatları yakalamalısınız. Bu mutlu edecek unsur bir iş teklifi ya da evlilik teklifi olabilir dikkatli olun.

GELİN VE DAMAT : Bütün dilekleriniz nihayetinde gerçek olacaktır. Uzun süredir verdiğiniz uğraşlar neticede meyve verecek ve rahatlayacaksınız. Hem maddi açıdan hem de manevi açıdan rahatlayacak ve bu sayede arayı açtığınız sevdiklerinizle yeniden ısınma fırsatı bulacaksınız.telve19

GELİNCİK : Çok seveceğiniz birisi ile yakın zamanda karşılaşacaksınız. Bu kişiyi doğru bir şekilde analiz etmeli ve iyi tanımalısınız. Onunla kuracağınız yakın ilişkiler sizin daha ilerilere taşınmanızı sağlayacak kariyer açısından olumlu bir noktaya geleceksiniz.

GEMİ : Bütün sıkıntılardan, hastalıklardan kurtulacaksınız. Rahat ve huzurlu bir seyahat var. Seyahat sırasında sağlıkla ilgili hiç problem yaşanmayacak ve uzun bir süre sağlık yerinde olacak. İnsanlar arası ilişkileriniz güçlenecektir.

GERDANLIK : Aşk yaşantınızda sıkıntılar baş gösterebilir. İlişki yaşadığınız kişiyi anlamaya çalışmalı empati yapmayı unutmamalısınız. Nitekim karşınızdaki de aynı yöntemi izlemeli. Karşılıklı anlayış içerisinde yaşamaya devam etmeli ve dikkatli konuşmalar yapmalısınız.

geyikGEYİK : Üzüntülü ve hüzünlü bir haber geleceğine işarettir. Bu haberin sonunda o kişi evli ise evliliğinin oldukça rahatsız edici bir sarsıntı geçireceğini anlatmaktadır. Yine de adımlarınıza dikkat ederseniz bu sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

gitarGİTAR : Eğlenceli bir ortamda bulunulacak. Bu düğün, nişan, bir kutlama olabilir. Ama son derece mutlu bir ay geçirecek. Bu sıralarda yeni insanlarla tanışacak ve uzun süredir görmediğiniz insanlarla yeniden yakınlaşma fırsatı bulacaksınız.

GÖL : Mutluluk baş başa olunacağını, romantik bir ay yaşanacağını ve son derece sağlıklı bir ay geçirileceğini gösterir. Bu yaşayacağınız ilişki sizi çok mutlu edeceği gibi bundan sonraki hayatınızda zihniniz rahatlamış bir şekilde rahat rahat yaşayacaksınız.

GÖZ: Nazar ve negatif enerji ile rahatsız edildiğini ifade eder. Bu kişi her türlü bela ile sık sık karşılaşabilir. Eğer nazara inanıyorsa kurşun döktürerek bundan kurtulabilir. Çevrenizdeki bireylere dikkat etmeli ve iyi yanlarınızı çok fazla ön plana atmamalısınız.

gozlukGÖZLÜK : Çevrenizdeki negatif kişilerden uzak durun,olay yaratacaklar sizi de çekmeye çalışacaklar. İnsanların iç yapılarını çok fazla bilemesenizde genel olarak verdikleri kavgacı ya da tartışmacı izlenim sizi o bireyden uzak durmanıza yeter neden teşkil eder.

GÜL : Uzun süredir görmediğiniz bir kişi ile buluşup konuşacaksınız.  Bu konuşma yeni bir iş ortaklığı anlamına gelebilir. Sizin ya da ailenizden birinin kariyerinde bir ilerleme sağlayabilir ya da ekonomik yönden sınıf atlamanızda yardımcı olabilir.

gunesGÜNEŞ : Üzüntüleriniz nihayet sona erecek, mutlu günler geliyor. Rahatlama ve alınacak çok güzel bir haber var. Aydınlığın bol olması, gerek fiziksel ve gerek ruhsal olarak rahatlanacağı anlamını taşır.

GÜVERCİN : Ne kadar saklasanız da siz onu çok seviyorsunuz. Çok mutlu bir haber veya barışma. Eğer arada küslük varsa veya flört edenler için daha çok geçerlidir. Hissettiklerinizi açık yüreklilikle söylemenin zamanı gelmiştir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı