Kaka Falı

Hayvanların çıkardıkları dışkıların incelenerek kehanet yapılmaya çalışılan bir fal türüdür. Kokusu, yoğunluğu ve yeri bu fal içerisinde dikkate alınan hususlardır. Ayrıca sindirilemeyen yiyeceklerin de dışkıyla çıkması sonucunda onların da incelenmesi söz konusudur.

Nasıl Yorumlanır

Eğer hayvanın dışkısı aşırı derecede rahatsızlık verici bir kokudaysa, toplumsal olarak kıtlık gibi felaketlerin habercisi olmaktadır. Eğer kıvamında aşırı cıvıklık varsa yine geleceğe dönük olumsuz olaylar haber edilmektedir. Eğer katılığı normal ve kokusu normal ise sorunsuz bir dönemden geçildiği haber alınmaktadır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı