Kalça Falı

Kalçadaki çizgilerin, kırışıklıkların, lekelerin ve şeklin yorumlanmasına dayalı bir yöntemdir. El falı ve alın çizgisi falından bir farkı olmadığı da söylenmektedir.

Özellikle günümüzde yaygınlaşmaya başlamış bir fal çeşididir. Giderek yaygınlık kazanmaktadır. Sol ve sağ kalçadaki izlerin yorumlanmasına göre değişmektedir.

Örneğin sol kalçada lekeler, benekler ve izler çoksa bu kişinin hayatında çok fazla iniş çıkışlar yaşayacağı anlamına gelir; eğer aynı durum sağ kalça için söz konusuysa bu da kişinin sürekli bir koruma altında olacağına ve çok sıkıntı çekmeyeceğine işarettir. Eğer sol kalçada yatay ve kesik çizgiler mevcutsa bu kişinin çok farklı hayat deneyimleri tadacağını gösterir. Sağ kalça için aynı durum söz konusuysa bu da kişinin maymun iştahlı, başladığı işi bitiremeyen bir yapıya sahip olduğuna işarettir. Sol kalçada dikey ve kesik çizgiler varsa bu durum kişinin çok seyahat edeceğini gösterir. Aynı durum sağ kalça için geçerliyse bu kişinin resmi bir makama geleceğini ve uzun süre o makamda kalacağını gösterir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı