Kan Grubu Falı

Antropoloji Profesörü Leone Bordel, insanların karakter yapılarıyla kan grupları arasında önemli bir bağ olduğunu ilk keşfeden bilim adamıdır.

Kişiliğimizin, heyecanlarımızın, karakter özelliklerimizin önemli ölçüde kan gruplarımıza bağlı olduğunu öne sürmüştür. Dört ana kan grubu olan A,B, 0 ve AB faktörlerini inceleyerek her birine belirli özellikler yüklemiştir.

A GRUBU 

Son derece hassas, heyecanlı bir kişilik yansıtırlar. Yıldırım aşkına eğilimlidirler. Sık sık aşık olabilirler. Kaçamaklar yaparlar. Yerinde duramayan zaman zaman çelişkiler yansıtan bir kişilikleri vardır. Ancak çok sevilir, şefkatle sevilince çok mutlu olurlar. Sadık kalabilir. Başkalarına bağımlı ve uyumlu yaşamaktan hoşlanırlar. Ancak yine de fazla üzerlerine düşülmesinden hoşlanmazlar. Sevimlilikleri sebebiyle, her zaman aranan biridirler. Dost ve arkadaş edinmekte üstlerine yoktur.

B GRUBU

İnatçı, dinamik, tuttuğunu koparan bir kimsenin kan grubudur. Hareketli, canlı ve karakter sahibi kimselerde bulunur. Zayıflığa, romantizme, kaprislere katlanamaz. Katılığa varan bir düzen ve mantık anlayışı içindedir. Otoriter, önemli mevkilere ulaşmış kimselerde görülür. Ancak bu otoriter havaları nedeniyle zaman zaman arkadaşlarını kırdıkları görülür. Bu yüzden özellikle iş çevresinde tepkiyle karşılanır, pek fazla sevilmezler. Hayatları mutlaka başarılı olur.

0 GRUBU

Herkesle kolaylıkla geçinebilirler. Sevimli, topluma kolaylıkla uyum sağlayabilecek bir yapısı vardır. Her türlü çevreye ayak uyduran, tatsız bir olay karşısında bile kolaylıkla çare bulabilen bir kişiliğe sahiptirler. Kendilerinin ve yakınlarının sorunlarını paniğe kapılmadan pratik bir şekilde çözümleyebilirler. Saygı uyandırmaktan, gösterişten, insanlar üzerinde üstünlük kurmaktan pek hoşlanırlar.

AB GRUBU

İlgi çekici ancak ender bulunur bir karakter yapısına sahiptirler. Bu grubun insanları için hayat pek de sakin ve basit değildir. Onlar heyecanı, değişikliği severler ne yapacağı belli olmayan değişken yapıları vardır. Kaprislidirler. Her zaman canlı ve hareketli yaşarlar. Monotonluk onları bunalıma iter. Bu yüzden bu gruptakilere anlayışlı davranmak gerekir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı