Kara Kardeşler

Kara Kardeşler

2

DARK BROTHERS

Gölge kardeşleri de olarak bilinen bu tarz insanlar kadın ya da erkek olsun fark etmeden kara büyünün peşinden koşanlara verilen isimdir. Beyaz büyücülükten farklı işlemleri vardır. Işığın çocukları olarak kendilerini lanse ederken evrim yolunu, kendini mükemmelleştirme gibi yolları izlediklerini söylerler.

Kara büyü bireylerini kendi kendini güçlü kılma isteklerinden oluşmaktadır. Arzularını karşılamak ve düşmanları üzerinde üstünlük sağlamak için bu büyüleri yaparlar.

Bir büyücü şeytanı çağırır ya da şeytanlardan biriyle diyaloga girer ve beyaz büyücü olarak kalırlar. Bu durum emellerini gerçekleştirene kadardır. Kara büyücüler bu durumu şeytanla yapılan bir anlaşma olarak görür. Şeytani taleplerle kendi kendilerini güçlü kılma ve tatmin etme özelliği taşırlar.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı