Kart Falı

Oyun kartları, fal kartları veya resim kartlarının yorumlanarak içinde bulunulan durum hakkında veya geleceğe dair kehanetlerde bulunulmasını sağlayan bir fal türüdür. Bu kartların arasında en yaygın olanı ise tarottur.

Nasıl Uygulanır

Kartlar direk olarak bir amaç için kullanılmamalıdır. Kartlar yorumlanır ve bir araç olarak görülür. Bir hafta içinde bir kişiye birden fazla kart falı bakılması ya da o kartlara falcıdan başka birinin dokunması uğursuzluk olarak kabul edilir.

Çok eski zamanlardan kalma olup çingenelerin ortaya çıkardığı bir fal girişimidir. Bugün ki modern tarot ve oyun kartları ise 15.  asır Fransa’sında ortaya çıkmıştır. 1832 yılında bu kartların toplu üretimi başlamıştır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı