Katina Aşk Falı

Katina aşk için tercih edilen fallardan biridir. 65 karttan oluşan deste adında kartları içerir. Kartlardaki kişiler geçmişte yaşamış olarak kabul edilir ve dolayısıyla kartlardaki etkileri çok büyüktür.

İki kişi arasındaki aşka dair bize bilgi verir. Sorular partnere yönelik ve tektir. Örneğin; “X kişisi ile ilişki durumum ne olacak?” gibi.

Tarot falı gibi bakılır. En önemli farkı; Kartların açılmadan önce 4 tane element ruh kartları ayrılır . Açılımın sonunda, soru soran kişi ters çevrilmiş Ruh kartlarının arasından şansa bir kart seçer. Sorunun olumlu yada olumsuz cevabının bu karta göre belirlenir. İmparatorluk Artısı (Haçı) metodu kullanılır. Burada  toplam 10 kart açılmaktadır. Soruyu soran kişinin kartı cinsiyetine göre merkeze koyulur. Büyücü, kişiyi temsil eden kartın ilk önce üst (kuzey) sonra alt (güney) kısmına daha sonra ise sol (batı) ve sağ  (doğu) tarafına kartları açar.

Katina Aşk Falı Kartları

Merkezin Kartı/ Hayat Kartı 

İçinde bulunulan durumu  gösteren karttır.

Artı Kartı

Kişiyi neyin böldüğünü gösteren karttır. İçinde bulunduğunuz durumun iyi yada kötü olduğunu belirtir. Mevcut koşulların oluşturduğu sıkıntıları, endişeleri, arayışları, karşı koyuşları ve çevrenin olumsuz etkisini ifade eder.

Risk Kartı

Kişinin nasıl bir zemine bastığı hakkında bilgi verir. Olayların yarattığı korku yada bu olaylarda rol oynayan kişiler ile soruyu soran kişinin arzularının ve korkularının durumu nasıl etkilediğini gösterir.

Geçmiş Kartı

Geride bırakılanları ve yakın geçmişi ifade eder. Geçmişte kişiyi etkileyip bugünkü durumuna getiren olayları anlatır.

Taç Kartı

“Kişiyi ne taçlandırıyor ve yönetiyor?” sorusunun cevabını verir. Etkilendiği kişinin kim olduğunu, şu anki durumun kişiye faydasının ne olduğunu ve ona ne verebileceğini söyler. Kişinin yapabileceklerini gösterir.

Gelecek Kartı

Yakın gelecekte olacak gelişmeleri ve yenilikleri anlatır.

Durum Kartı 

Kişiyi simgeler. Olayları bugüne kadar ele alışını ve durumunu anlatır. Önünüze çıkan yada sizin oluşturduğunuz engelleri gösterir. Başarı için ne yapmanız gerektiği hakkında yol gösterir.

Evrenin Kartı

Çevrenizdeki arkadaşlarınızı, akrabalarınızı ve size tavsiyede bulunanları simgeler. Yanınızda olanlar yada düşmanlarınızı ifade eder. Mevcut durumunuzu nasıl etkileyeceklerini ve sizin yapmanız gerekenleri anlatır.

İsteklerin Kartı 

Ümitlerinizi simgeler. Arzularınız, umutlarınız, korkularınız ve ertelediklerinizi gösterir. Aşkla ilgili olarak ya destekte bulunur yada bunu kötüler.

Sonuç Kartı

Gelecekte ne olacağı hakkında size bilgi verir. Eğer kart olumluysa sorunuzun cevabı “evet”, olumsuzsa “hayır” dır.

 

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı