Kayıp Kıta Mu

Kayıp Kıta Mu

1

MU

Ekvator’un Güney’inde merkezde olduğu düşünülen 5000 mil uzunluğunda 3000 mil genişliğinde kayıp bir kıtadır. Pasifik Okyanusunda bir yerdedir.

Çağdaş bazı araştırmacılar Easter Island’da bulunan anıtların kayıp kıta Mu’ya ait olduğunu idda etmektedirler.

19.yüzyılda bu kıtanın var olduğuna dair ifadeler vardır. James Churchward 1856 kıtlığında Hindistan’da iken Hindu bir rahip tarafından Naacal adı verilen bir dil kullandığını söylemiştir. Bu dilin tüm dillerin kökeni olduğunu iddia etmiştir.

Tapınaklarda dahil olmak üzere bir çok tablette Mu kıtasının var olduğunu iddia eden yine Churchward’dır.

Tabletlere göre ilk Mu 2 milyon yıl önce yaşamıştır. Yaklaşık 65 milyon nüfus oluşmuş ve kendilerini geliştirip bugünkülerle kıyaslanacak şekilde uygarlıklar kurduğunu ama şiddetli bir volkanik patlama sonucu yok olduklarını ifade etmiştir.

Az sayıda hayta kalanlar ise dünyanın diğer ırklarına karışmıştır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı