Kaza Ruhu Kehaneti

Kaza Ruhu Kehaneti

gizemli

PHANTOM HITCHHIKER

Özellikle araba ve yol facialarında mağdur olmuş ya da trajedilerde kurban olmuş kişilerin ruhlarının olay yerinde yani öldürüldükleri yerlerde usandıracak şekilde konumlanmalarıdır.

Bir asır boyunca hayalet türlerinin en popüler olmalarının yanında kayır altına alınmaları ve bu konu üzerinde yapılan çalışmaların gözle görülür bir şekilde artması son 60 yıla tekabül etmektedir.

Anlatıya göre bir sürücü akşam ama aydınlık bir yolda bir otostopçuyu arabasını alır ve belirli bir mesafe sonrasında onu bırakır. Sonraları anlaşılır ki bu kişiler aslında hayalidir ve çoğu kez rastlanılır bir durumdur. Kimilerine göre ruh kimilerine göre birer hayaletlerdir.

Farklı hayali otostopçular vardır.

Kimisi sürücüyü durdurur ve yolun karşısında bekler. Ayıca karşı cinsleri tercih eder. Kimisi  yolun ortasında bekler ve arabayı bir müdahale ile durdurur. Kimileri ise bir kaza ya da yol bozuluğu olduğu zamanda ortaya çıkarlar Çünkü bu ruhlar benzer durumları yaşamış ve olayları yeniden canlandırmak isteyebilirler.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı