Kemik Tedavisi

Kemik Tedavisi

8

OSTEOPATHY

Vücudun eklem yerlerini hareket ettirerek birçok sıkıntıyı tedavi etme konusunda iddialı olan tıbbi bir tedavi yöntemidir.

Bu tedaviye göre sorun iskelet yapısındaki bir sorundan veya bunun sinir sitemine ve kan basıncına etkisinden kaynaklanmaktadır.

Vücudun mekanik yapısının farklı noktaları arasındaki ilişkiyi düzenler ve diğer teknikleri etki altına alarak doğru hale getirir.

1890’larda Dr. Andrew Taylor tarafından bulunmuştur. Kas iskeletini her şeyin merkezi olarak kabul eder. Geleneksel tıpla da birçok paylaşım noktası vardır. Farkı ise sadece hastalıkla ilgilenmekten ziyada kasların ve diğer organlar arasındaki ilişkiyi düzenlemekten yanadır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı