Kızgın Demir Falı

Kızgın demir üzerine konulan samanların hareketlerini ve şekillerini yorumlamaya dayalı bir fal türüdür. Samanların kokusu, uçuşu, girdikleri şekiller ve yanarken çıkardıkları buhar yorumlanır ve bir zanlının suçlu olup olmadığı belirlenmeye çalışılırdı.

Özellikle Rus bozkırlarında ve Hint toplumlarında çok eski zamanlardan beri uygulanagelen bir fal yöntemidir.

Çift sayıda örneğin 14, 16 vs. saman kızgın demir üzerine atılır. Eğer bunlardan yine çift sayıda saman uçarsa kişi suçsuz demektir. Çift sayıda saman yanar ve çift sayıda saman birlikte yanıp çeşitli şekiller almaya başlarsa bu da kişinin masum olduğuna işarettir. Fakat diğer türlü kişinin suçlu olduğuna kanaat getirilirdi.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı