Kömür Falı

Kömür madeninin oluşum süreci dikkate alındığında, evrenin geçmişte yaşayan canlıların fosillerinden oluştuğu görülecektir. Dolayısıyla kömür madeni ateşe atıldığı sırada falcılar ve medyumlar tarafından dikkate alınan ve trans işlemiyle gelecek hakkında yorumların yapılmasını sağlayan bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır.

Nasıl Uygulanır

Kömür madeni ateşin içine atıldığı sırada falcı ya da geleceği görme yetisine sahip olan medyumlar ateşin karşısında geçer ve transa geçene kadar ateşe bakar. Transa geçtiğini hissettiği anda mistik güçlerin de yardımıyla konuşmaya yani olacakları söylemeye başlar.

Bir diğer yönteme göre yine aynı başlangıç yapıldıktan sonra transa geçen medyum ya da falcı ateşin içerisinde sadece o anda kendisinin görebildiği şekilleri yorumlar. Ya da kömürün yandığı ateş veya parlak bir nesneye yansıtılır. Yansıma sonucunda ortaya çıkan şekiller falcı tarafından yorumlanır.

Bir diğer yönteme göre, kömür madeni tercihen deniz suyu ile bir paket içerisinde karıştırılır ve ezilerek tuz buz edilir. Sonrasında düz bir zemine boşaltılan deniz suyu ile karışmış kömür zerreciklerinin oluşturdukları şekiller falcı tarafından yorumlanarak kehanet sağlanır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı