Kötü Ruh Falı

Ölülerle iletişime geçilerek, onları çağırarak ve onlara sorularak sorarak kehanet sağlamak ve geleceğe dair bilgi almak amacıyla uygulanan bir fal türüdür. Genelde büyücüler tarafından uygulanan bir yöntemdir.

Eski Roma, Yunan ve Pers kültürlerinde yaygın olan bir fal türüydü. Orta Çağın rönesans döneminde de yaygın olarak bu uygulama yapılıyordu. İncil’de İsmail’in ruhunun çağrılması bu falı uygulayanlar tarafından dayanılacak bir kanıt, güç olarak görüyorlardı.

Nasıl Uygulanır

Uygulanan yöntemlerden biri, ölülerin mezarlarından çıkarılıp büyücüler tarafından yeni büyülü bir mezar oluşturulmasına dayanır ve burada medyum ya da büyücü bu ölüyle iletişime geçer.

Ölülerle iletişime geçilmesinin sebebi, güçlü ruhlarla iletişime geçip kendilerinin korunmasını sağlamak ve hayaletlerin kendisine yardım edilmeye mecbur bırakılmak amacı iledir. Ölü çağırmanın başarılı bir şekilde gerçekleşebilmesi için 9 gün beklemek gerekebilir. Bu süre içerisinde falcılar, büyücüler ölülerle iletişime geçilebilecek seremoni ortamını hazırlamakla uğraşırlar. Bu süre içerisinde ekmek yer üzüm suyu içerlerdi. Ayrıca köpek eti yendiği de olurdu. Köpek etinin hayaletlere karşı koruma sağladığına inanılırdı. Ve bu seremoni mezarlıkta ve gece yarısı yapılmalıdır. Büyücü ölüden istediği bilgileri alınca onu ödüllendirir ve ölümsüzlük verirdi. Tabi bunu bir kül olarak evrende kalmasını sağlayarak yapardı.

Bir diğer yöntem de büyücüler ölüyü mezara gömmez ve yaklaşık 1 yıl boyunca ölünün görünüşünü ve inceler ve geleceğe dair kehanetlerde bulunur.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı