Kötü Ruh: Rosenheim Poltergeis

Kötü Ruh: Rosenheim Poltergeis

poltergeist

ROSENHEİM POLTERGEIS

Güney Bavyera’da 60’ların sonlarına doğru Rosenheim’de kayda alınmış bir poltergeis/kötü ruh olgusudur.

Yerel kanun koyucu Sigmund Adam’ın ofisinde ilk olarak olanlar olmuştur. Telefon çaldı ve açıp cevapladı. Ses boşluğa gitti. Burada telefon mühendisleri neden 600’den fazla arama ve konuşmanın aslında yapılmamasına rağmen kayıt altında olduğunu açıklayamamış ve yanlış bir durum ortaya koyamamışlardır. Flörasan boruları gevşetilmiş, eşyalar hareket ettirilmiştir. Elektrikçiler ve polisler herhangi bir sebep bulamamışlardır.

Özellikle bu durumların genç yaşlardaki kişiler tarafından karşılaşılabilir bir durum olduğunu söyleyen Hans Bender  Anne-Marie Schinder adındaki bir bayanın yaşadıklarını örnek olarak ortaya koymuştur. Bu kız çeşitli travmalar yaşamış, işinden atılmış, ikili ilişkileri kötü durumdadır ve 18 yaşındadır. Bu durumlarda yıkıcı kötü enerjilerin ortaya çıkabileceğini söylemiştir. Kız sinir hastalıklarına maruz kalmıştır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı