Kristal Falı

Genellikle saydam ve parlak kristal taşlarının yüzeyinin değerlendirilerek bakılan bu fal türünde gerekirse başka değerli taşlar da kullanılır.

Nasıl Bakılır

Eski zamanlarda çok değerli olarak kabul edilen kristal taşları kehanet sağlamak içinin yüzeyinden yansıyan işaretlerin medyum tarafından görülmesi amaçlanır. Dikkatlice taşın yüzeyine bakan falcı ya da medyum yansımadan esinlenerek sorulara cevap bulmaya çalışır.

Günümüzde de varlığını sürdüren kristal falında genel olarak oval şeklinde olanlar tercih edilir. Ayrıca falcı direk olarak kristale yoğunlaşmadan önce sadece ay ışığının olduğu gece karanlığı tercih edilir. Tabi ki ay ışığı eğer yoksa gündelik ışıklarda kullanılabilir.

Yaklaşık olarak milattan önce 1000’li yıllarda başlayan bu falın ataları Persliler olarak kabul edilmektedir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı