Küçük Fare Falı

Küçük boyuttaki farelerin davranışlarının incelenerek geçmiş ve gelecek hakkında kehanet sağlamaya yarayan bir fal çeşididir.

Mısır ,Roma ve Asur memleketlerinde sıklıkla uygulan bu yöntemde mistik olarak ve dini kitaplarda fareler hakkında verilen bilgilere göre farelerin taşıdığı anlamlar bu fal içerisinde yorumlanmaktadır. Örneğin; fareler genellikle eski çağlarda yıkımın ya da felaketin bir sembolü olarak kullanılmaktaydı.

Nasıl Yorumlanır

Kendi kendilerini verdikleri zararların, ağlamalarının ve bir takım davranışları yorumlanarak bu inceleme yapılmaktadır.

Eski zamanlarda farelerin çıkardıkları sesler ve ağlamaların bir felaketin habercisi olmakla beraber yakın zamanda olası bir uğursuzluğu da göstermektedir.

Uygulanan bir yönteme göre kafes içindeki farenin serbest bırakılarak izleyeceği yollar veya hareketleri yine kehanet belirlemede dikkat edilen hususlardandır. Örneğin farenin hızlı bir şekilde o yerden uzaklaşması ve gözden kaybolması, yakın bir zamanda kıtlığın ya da ölümün habercisi olmaktadır. Eğer olduğu yerde ne yaptığını bilmez bir şekilde haerket ediyorsa bölgedeki insanlardan bir kısmının katledilebileceği ve o insanların kaçmasının mümkün olmadığını göstermektedir.

Bir evin içine farelerin istilası veya yayılması görünürse bu durumun o evde ciddi bir hastalığın ya da ölümün habercisi olmaktadır. Eğer ülkede çok sayıda fare varsa savaşlara ara verileceği anlamı çıkmaktadır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı