Kullanım Koşulları

İş bu Kullanım Koşulları, Falfalcı.com internet sitesi ile tüm özel ve tüzel kişi ve kurumlar (bundan böyle KULLANICI olarak anılacaktır) arasındaki kullanım koşullarını içermektedir.

Kullanıcılar, Falfalcı’ye form doldurarak ve dahil olmak aracılığıyla işbu Kullanım Koşulları’nın tamamını okuduklarını, içeriğini tamamıyla anladıklarını ve tüm maddelerini kayıtsız şartsız kabul ettiklerini ve onayladıklarını peşinen taahhüt ederler.

Falfalcı’den servis almak için kayıt formlarının eksiksiz olarak doldurulması gerekir. Kullanıcıların kayıt formuna bilgi girişi yaparken istenilen bilgileri eksiksiz ve açık olarak doldurması zorunludur. Kullanıcılar bu formla aktarılan bilgilerin doğruluğunu kayıtsız şartsız taahhüt ederler.

Falfalcı tüm kullanıcıların kişilik ve gizlilik haklarına saygı duymaktadır. Maddelerde yazılı sebepler dışında ve yargı mercileri istemi haricinde, her ne sebeple olursa olsun kullanıcılarının kişisel bilgilerini, hiçbir kurum veya kuruluşa vermeyeceğini kabul ve taahhüt eder.

Falfalcı, veri tabanına yapılabilecek saldırılar sonucu kullanıcı bilgilerinin kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi ve bunların kötü niyetli kullanılması halinde doğabilecek sonuçlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Kullanıcılar Falfalcı servislerinden yararlanmak için gerçeğe uygun bilgiler vermelidir. Yanlış veya hatalı bilgi girişi, sonuçlarını etkiler. Kullanıcıların yanlış veya hatalı bilgi girişlerinden kaynaklanacak sorunlardan Falfalcı sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı verilerinin Falfalcı’nin ihmali görülmeden yetkisiz kişilerce okunmasından, kullanıcının bilgilerini başka kişilerle paylaşması, dolayı gelebilecek zararlardan Falfalcı sorumlu değildir.

Sitede sunulan bilgiler, analiziler ve raporlar, Falfalcı editör ekibi ve kaynak gösterilen kişilerin çalışmalarına dayalı olarak hazırlanmaktadır.

Bu sitede sunulan hizmetlerden (belirli bir bedel ödeyerek ya da bedelsiz olarak) yararlananlar veya herhangi bir şekilde siteye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, Kullanım Koşulları’nı kabul etmiş sayılmaktadır.

Kayıtlı üye kullanıcılar diledikleri zaman koşulsuz ve şartsız üyelikten çıkabilirler. Üyelikten çıkmak için profilinizdeki üyelik iptal linkine basmanız yeterlidir.

Falfalcı, Kullanım Koşulları’nı tek taraflı olarak değiştirme ya da yeniden düzenleme hakkına sahiptir.

Son Düzenleme Tarihi: 10-12-2013

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı