Kurt Çocuk Kehaneti-Amala ve Kamala

Kurt Çocuk Kehaneti-Amala ve Kamala

amala_kamala

Kurtların çocukları: Amala ve Kamala

Amala ve Kamala, 1920’de din adamı Joseph Amrito Lal Singh tarafından bir mağarada bulunmuş, muhtemelen kurtlar tarafından yetiştirilmiş iki kız çocuğudur.

Daha büyük olan çocuk, Kamala, 7 ya da 8 yaşlarındaydı, Amala ise 1.5 yaşındaydı.

Singh’e göre, kızlar birlikte yaşadıkları kurt yavruları kadar vahşiydi. Kızları yetimhaneye getiren din adamı Singh, diğer çocuklarla oynamalarını sağlamaya çalıştı ama başaramadı.

Kızlar arkadaş olarak insanalrdan çok kedi ve köpekleri tercih ediyor, vahşi hayvanlar gibi davranıyor, gündüz boyunca uyuyup geceleri uyanıyordu. Gece 4 saat uyanık kalan kızlar eğer kışkırtılırlarsa diğer çocukları ısırıyor ve saldırıyordu. Kızların duyma, görme ve koku alma duyuları çok gelişmiş, el ve dizleri nasırlaşmıştı. Çiğ etten hoşlanıyorlardı ve dişleri keskinleşmişti, bir keresinde bir tavuğu kendi başlarına öldürmüşlerdi.

1921’de her iki çocuk da bağırsak paraziti, ishal ve dizanteri nedeniyle rahatsızlandı, Amala öldü. Kamala kızkardeşinin cesedini bırakmak istemedi. Hayatta kalan Kamala yetimhanede 8 yıl daha yaşadı, Singh’in yardımıyla bazı insan davranışları kazandı ve bazı kelimeler öğrendi. Kamala 1929’da tekrar hastalanarak öldü.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı