Kurt Kardeşler: Kamala&Amala

Kurt Kardeşler: Kamala&Amala

6

KAMALA VE AMALA

Reverend Joseph Amrito Lal Singh tarafından 1920’lerde yapılan araştırmaya göre Hindistan’ı terk edilen bir bölgesindeki mağarada yaşadığına inanılan kurt ailesinden iki kızdır. Büyük olanı 7 ya da 8 yaşında iken küçük olan 1 ya da 6 aylıktır. Beraber yaşadığı kurtlardan daha yırtıcıdır. Yetim gördüğü bu kızları alıp yaştaşları ile oynamaya götürse de başarısız olmuştur.

Kedilerle ve köpeklerle daha iyi anlaşıp vahşi bir form görülmektedir. Gün boyu uyur ve geceleri uyanırdı. Eğer onları provoke ederlerse diğer çocuklara saldırmaktaydı. Koku alma ve duyu organları daha fazla hassas ve gelişmiştir. Duyguları gelişmemiş, keskin dişleri olan, çiğ et seven yapıdaydılar. Dizanteri hastalığına kapılan çocuklardan Amala ölmüştür. Kız kardeşinin bedeninden ayrılamayan Kamala onun tabuta konmasına izin vermemiştir. 1929 yılına kadar 8 yıl daha yaşadı bazı insansı davranışlar ve bazı kelimeler öğretilse de hastalanıp öldü.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı