Kutsal Cam Falı

Kutsal Cam Falı

unnamed

İnsanoğlunun en önemli buluşlarından biri olan cam maddesinin oluşturulurken kullanılan malzemeleri doğanın sinerjisini gösteren ve yine evrende var olan elektriğin taşıdığı mesajın gösteren medyumların vazgeçilmez araçlarındandır. Ayna gibi direk yansıtmasa da yarattığı yansıma ve ışığın kırılmasını sağlayan özelliği faydalanılan bir özellik olarak görülmekte ve aynı zamanda kutsal olarak kabul edilmektedir.  Bir diğer yandan ham maddesi toprak olduğundan taşıdığı anlam önemlidir.

indir

 

Nasıl Uygulanır

Uygulanan bir yönteme göre gece karanlığında ayın tam olarak gözlenebildiği bir dönemde yapılır. Cam parçası ay ışığına tutulur. Falcı cam üzerinde gerçekleşen yansımaları yorumlar.

Bir diğer yöntem de yine karanlık bir oda da bir mum ateşinin cama yansıtılması camdan da duvara olan aksi yine falcı tarafından okunması gereken ve mesaj taşıyan birer ipuçları olarak yorumlanmaktadır.

Bir diğer yönteme göre cam bütün halinde ateşe konur ve bir müddet kararana kadar beklenir. Sonrasında cam ateşten çıkarılır ve düz bir zeminde tuz buz edilinceye kadar bekletilir ve üzerine su dökülür. Bu işlem de dört temel element olan toprak ateş ve suyun karışımını görüyoruz. Cam bütün halindeyken tuz buz haline getirilmesi ve yapılan karışımla beraber ortaya çıkan son şekillerin taşıdığı mesaj falcılar tarafından okunur.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı