Kutsal Kıyafet Falı Kehaneti

Kutsal Kıyafet Falı Kehaneti

images

SACRED SİNDONE/SHROUD OF TURİN

Parçalanmış bir çarşafla taşınmış sakallı ve kan dolu bir baş tasviri olan antik bir durumdur. Bir çok insan da İsa’nın kıyafeti olarak kabul etmiştir.

4.34 metre uzunluğunda 1.09 metre genişliğinde bir tasvirdir. 1354 yılına ait olsa da bunun tarihi belirlenen tarihten öncesine dayanmaktadır.1578’ten beri  St. John’un katedralinde koruma altındadır.

İlk fotoğrafı 1898 yılında çekilmiştir. Tsvir üzerindeki bazı şekillerin sürekli yenilenen katedral yapısına bazı kısımları ters düştüğü için 1208 yılından daha önceye ait bir tasvir olunamayacağı kabul edilmiştir.

Yıllardan beri birçok araştırmacı ve bilim adamı bu konu üzerinde çalışmalar yapsa da tatmin edici bir sonuca ulaşamamışlardır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı