Lenormand Aşk Falı

 

gibson-lenormand-back

Lenormand kartları, Fransız kehanetçi Marie Anne Adelaide Lenormand tarafından kehanetin benzersiz türetilmiş bir sistemidir. Marie, Fransız devrimi süresi boyunca diğer iyi bilinen insanlar arasında Napolya’ nın ilk eşi İmparatoriçe Josephine için, kişisel bir falcı olduğunu biliyordu. Ölümünden sonra, adı falcılık için oluşturulan desteye verildi. Onun çalışmalarının bir ürünü olan bu kartlar “Lenormand Kartları” adını aldı. Sistem kartları doğrudan anlamı içeren, biraz sezgisel olarak yorumlanması amaçlanan, kartların herbiri için anahtar kelimeler ve anlamları belirlenmiş bir dizi seriden ibarettir. Bu hızlı, basit, doğrudan okuyarak anlamk için mükemmel bir yoldur. Bir deste, toplam 36 kart içerir.

Diğer kehanetlere göre sistemi farklı olduğu için, burada birkaç seçenek vardır. Ünlü kehanet destelerine yada tarota göre, Lenormand “evet/ hayır” okumaları yapmak için kendisini hoşça ödünç verir. Burada 3 kart yorumlama, evet/ hayır yorumlama ve 9 kart yorumlama gibi seçenekleriniz vardır.

9 kart yorumlama, diğer ikisine göre oldukça derinlemesine iner. 3 kart yorumlama yada evet/hayır yorumlama ise oldukça kısa, tatlı ve sonuca odaklıdır.

Sürücügibson-lenormand-1

Sürücü haberler getirir.

Eğer bu kart kişisel karttan uzaksa, yurtdışından veya uzak bir yerlerden haber alacaksınız.

Eğer bu kart kişisel karta yakınsa, evinizde veya evinizin etrafıyla ilgil ibir haber alacaksınız.

iyi bir iş zamanı, kalıcı değil ama teklif cezbedici. belki yükselen hisse senetleri bir anda zıpladı. Hızlı aksiyonlar önerilir.

Sürücü Kehaneti

Doğru zamanda hareket etmek, kalıcı birşeylerin başlangıcı olabilir.

Yoncagibson-lenormand-2

Yonca zenginlik ve şans getirir.

Herşey çok güzel gidiyor. İşler hafif ve eğlenceli, sonunda bir ödül olabilir.

Aşkta güzel zamanlar tecrübe ettik. Flörtler, aşık olmak ve meşhur pembe bulutlar. Önümüzdeki günlerde yalnızlık olabilir.

Yonja hızlıca değişebilecek durumları gösterir. iyi ya da kötü çevreleyen kartlar size söyler. ama hiçbir zaman çok kötü değil, yonja size her zaman az da olsa şans getirir.

Yonja Kehaneti

Mutluluk her zaman yalnız değil ama bazen şansınıza yardım etmelisiniz.

Gemigibson-lenormand-3

Gemi hayatınız için önemlidir.

Fazla endişelenmeyin, olayların size gelmesine izin verin herşeyi düşünerek ve önlem alarak yapın. Karşınıza çıkacaklar sizin için kişisel olarak önemlidir.

Gemi bir yolculuğa işaret eder, bu tatil olabilir veya uzatılmış bir hafta sonu gezisi de olabilir. Dikkatli olun, istek ve hayallerinizde yaşamayın. Bir şey iyi gitmiyorsa yolu değiştirip başka şeylere yoğunlaşma vakti gelmiş olabilir.

Gemi Kehaneti

Durgunluk gerilemedir.

Evgibson-lenormand-4

Ev sağlık ve aşk için şanslılığı işaret eder.

Çok güçlü ve sağlıklı bir dönemdesiniz. Böyle hissetmiyorsanız bile bu günlerde iyileşme sürecine giriyorsunuz demektir.

Eğer birine yakın zamanda aşık olduysanız, bu güvenilir ve sağlam bir ilişki olacak. Ve bunu takip eden süreçte çocuklar gibi mutlu olacaksınız. Çünkü size evlilik gözüküyor. Eğer partneriniz yoksa bile, yakın bir zaman diliminde olacak.

Ev memnuniyeti ve şansı gösterir. Yaşadığınız çevrede ön plana çıkan konular şahsen sizin için çok önemlidir. Ev, uzun vadelidir ve uzun vadeli eylemlere dikkat çeker. Güvenliğinizi ve korunma mekanizmanızı tehlikeye atmayın.

Ev Kehaneti

Güvenli bir binanın sağlam kehanete ihtiyacı vardır.

Ağaçgibson-lenormand-5

Ağaç size kendi temeliniz gösterir.
Yaşamınızda sağlığınızı koruyun ve kendinize iyi koşullar belirleyin. Bu ayrıca eski arkadaşlarınızla temel ilişkilerinizi de içerir. Kendi kendinizi yok etmeyin.

Bilginin ağacı veya yaşamın ağacı, nereye ve nasıl köklerinizi saldığınızı yani temelinizi attığınızı gösterir. Hayatınızda problemleriniz nerede veya hangi yeri daha güvenli buluduğunuzu da belirtir.

Bu kart sabrı çağrıştırır. Bu yüzden yapacağınız her iş zamanınızı alacaktır.

Ağaç Kehaneti

Sabır olgunlaşmak demektir. Sabırsızlık ise acı çekmektir.

Bulutlargibson-lenormand-1_16

Bulutlar önünüzdeki engeller için bir uyarıdır.
Her problem için, eğer bulabilirseniz bir çözüm yolu muhakkak vardır. Bu yüzden çözümü bulmak için araştırma yapabilirsiniz.

Zorluklar meydan okumaktır ve sizi olgunlaştırır. Bulutlar ciddi bir problemi uyarır. Bu durumda iki yolunuz vardır. Ya kaçarsınız yada üstesinden gelmek için çabalarsınız. Zorluğun size olumlu katkısı bir daha karşılaştığınızda kolay gözükmesidir.

Bulutlar Kehaneti

Her kara bulut zaman içerisinde geçecektir.

Yılangibson-lenormand-1_17

Yılan uyarıcı bir sinyaldir. Uyanık olmanız gerekmektedir.

Temel olarak yılan iki anlam içerir. İlk olarak, sorunuza bağlı olarak yalan söyleyen bir kadını yada tamamen farklı bir kadını tanımlar. İkinci olarak ise, partnerinizin yaşamını (kaariyerini, aşkını vb.) belirtir. Çok dikkatli olmanız gerektiğini gösterir.

Yılan Kehaneti

Parlayan şeylerin tümü altın değildir.

Tabutgibson-lenormand-1_18

Bir şeyi sonlandırmak zorunda olduğunuzu belirtir.
Artık bazı şeyleri beslemeyin, o çoktan gitti. Bu, sizi iyi hissettirmeyen şeylerde olabilir. Sorunlarınızı geride bırakın ve önünüze yani ileriye dönük bakın.

Tabut ölümü belirtir ama dikkat! Bu fiziksel bir ölüm değil. Ne kadar tatsız olursa olsun, sadece bir şeylerin sonlanması gerektiği söyler. Bizi, hayatta gerçekten ne istediğimiz hakkında düşünmeye iter. Ve bu aşamadan sonra, edinilen bilgiyle yolumuza tekrar devam etmemizi vurgular. Ayrıca büyük bir para kaybından da bahseder.

Tabut Kehaneti

Ölüm sık sık canınızı acıtsa da, acı bittiğinde yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz.

Çiçeklergibson-lenormand-1_13

Aşkın dozunun arttığını belirtir. Herşey yolunda gitmektedir. Hem seviyor hem seviliyorsunuz. İnsanlar bunu anlıyor ve nasılsanız sizi öyle kabul ediyor.

Çiçeklerin buketi şansı ve yaşamın her alanındaki tüm başarıları gösterir. Bu kartı çevreleyen kartlar mutluluğun nerede belireceğini söyler. Aşk mı, iş hayatı mı veya maddi şeyler mi olup olmayacağını belirtir.

Uyarı: Eğer herşeyin size kolayca geldiğini düşünüyorsanız, sakın dikkatsiz ve savurgan olmayın.

Çiçekler Kehaneti

Ölüm sık sık canınızı acıtsa da, acı bittiğinde yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz.

Tırpangibson-lenormand-1_14

Kaza yada tehlike habercisidir. Dikkatli olun, tehlike çanları sizin için çalıyor.

Öncelikle, bir tehlike duyurusu. Güvendiğiniz bir kişiyle bir kopukluk yaşayacaksınız. Kaza riskleri için bir uyarıcı olduğundan bu sıralar biraz evde kalmayı deneyin veya dışarıda çok dikkatli olun.

Tırpanın mesajını tek bir kart olarak bulmak zordur. Hasat ve tehlike olarak iki rolü vardır. Etrafında bulunan kartlarla daha iyi kavranabilir.

Tırpan Kehaneti

Şans ve mutluluk sık sık  bir usturanın keskin ucundadır.

Kamçıgibson-lenormand-2_02

Bir şeyleri yapmadan veya bir şeylere atılmadan önce düşünün.

Konuşmadan önce düşünün, ve tam olarak kime ne söylediğinizi dikkate alın. Kamçı, çok önemli şeyler olabileceğini gösterir. Tartışmalar dejenere olabilir. Yanlış kelimeler bazılarını kırabilir.

Kelimelerle gücünüzü gösterebilirsiniz veya bilginizi kullanarak başkalarına yardım edebilirsiniz. Sesiniz ve kelimeleriniz keyif getirebilir. Bir düşünün!

Kamçı Kehaneti

Dil, yanlış anlamanın kaynağıdır.

Kuşlargibson-lenormand-2_03

Geçici sorunlar ve kısa bir yolculuk belirtir.
Mesajları, fikirleri, duygular ve stresi duyurur. arının bir çiçekten başka bir çiçeğe atlaması gibi durumlar geçici ve kısa sürelidir.

Kan basıncınıza ve sinirlerinize dikkat edin. Olaylar biraz telaşlı devam etmişse, endişe doğurmuş olabilir. Ve bu yüzden beden sağlığınız biraz değişmiş olabilir. Yinede canınızı sıkmayın, bu kısa bir süreliğinedir ve geçecektir. Belki kısa bi yolculuk gerçekleşebilir.

Küçük endişeleri, heyecanı ve bir durum hakkında muhtemel bir değişikliği duyurur. Genellikle, uzun vadeli şeylerden bahsetmez, geçici olacak olaylardan bahseder.

Kuşların Kehaneti

Fikirler sadece, kuşun bir kanadının aşağı doğru bir hareketiyle son bulur.

Çocukgibson-lenormand-2_11

Yeni olan herşeyi ve geleceği bize gösterir. Taze mesleki bir başlangıç yapacaksınız. Projeler sarılmış olacak. Ayrıca, bu kartta eğitim ve öğretimi bulacaksın. Yeni bir iş fikri de gelecek.

Çocuk size yeniyi ve iyi olanı getirecek. Dünyayı açık gözlerle görmenizi ve ön yargılarınızdan kurtulmanızı tavsiye ediyor.

Çocuk Kehaneti

Çocuğu kaybetmenin en kolay yolu, onları sonsuz dek korumak istemektir.

Tilkigibson-lenormand-2_08

Uyanık olun!

Etrafınızdaki insanlara karşı uyanık olun ve durumları yanlış ifade etmeyin. Çevrenizde birşeyller yanlış gidiyor. komşularınıza şöyle bir göz gezdirin veya size karşı doğru olup olmadıklarını bir kontrol edin.

Uyarı: Şöyle yada böyle kendi amaçlarınıza ulaşmaya çalışmayın. Sonunda doğrunun zamanı gelir. Etrafınıza bakın ve doğruluklarını kontrol edin.

Tilki Kehaneti

Gelecek aptalların yanındadır.

Ayıgibson-lenormand-2_09

Kendinize ve kendi gücünüze güvenmeyi belirtir. Başkalarına yardım etmeyi ve onları desteklemeyi belirten bir karttır. Kendi gücünüze güvenin ve bir kişide güven oluşturun. Gücün büyük bir potensiyeli vardır ki bu istismar edilemez.

Başlıca, ayı yaşlı bir adamı temsil eder. Fakat ayrıca bir otoriteyi, etkili bir adamı, sevgiliyi (eski), bir baba yada baba gibi bir kişiyi de temsil edebilir.

Ayı Kehaneti

Sınırları için bir ayıyı asla kışkırtmayın – azgın bir canavara dönüşebilir.

Yıldızlargibson-lenormand-2_13

Başarıyı ve zaferi getirir. Şansı çekici bir karttır. Kartlar başarı ve zafer sözüdür.

Yeterli berraklık oluştuğunda yıldızlar başarı ve zafer sözü veriyor. İlişkileri anlayan derin bir karttır. Etrafındaki olumsuz anlam içeren kartlarla, örneğin bulutlarla algı bulanır ancak olumlu içeriği hala içermektedir.

Yıldızlar Kehaneti

Sadece yıldızlara erişin, tabi onları gerçekten istiyorsanız.

Leylekgibson-lenormand-2_15

Leylek, maddi durumunuzu değiştirir. Son zamanlarda hesabınıza şöyle bir göz gezdirdiyseniz, memnun kalabilirsiniz.

Parayla ilgili olarak herhangi bir endişeniz yoksa, o zaman daha büyük masraflar kapınızı çalacak ve bu yüzden birazcık endişeleneceksiniz.

Dikkat: Ne çok sert ne de esnek bir tepki vermeyin. Yeni durumunu kabul edin ve onu en iyi konuma getirmeye çalışın.

Leylek Kehaneti

Fikirlerinizi ve hayat tecrübelerinizi geliştirip değiştirin.

Köpekgibson-lenormand-2_16

Köpek arkadaşlığın sembolüdür. Köpeğin yanında arkadaşlarınızı ve destekleyenleri buabilirsiniz.

Kartın hakimiyeti pozitiftir ve içgüdülerinize sadık kalmanızı önerir.

Oysa negatif kartlarla birlikte yüklemi tersine çevirir.

Köpek Kehaneti

Dost kara günde belli olur.

Yüksek Kulegibson-lenormand-2_18

Uzun yaşamı belirtir. Çevrenizden geçici olarak uzaklaşmayın ve olayları daha yüksek bir açıdan görmeyi deneyin.

Dediğimiz gibi uzun yaşamı belirten bir karttır. Yaşam şartlarını ve tarzını geliştirir. Ayrıca, yetkililerin veya şirketlerin ne olduğunu, yapacaklarınızı ve hangi durumlardan kendinizi izole edeceğinizi gösterir.

Yüksek Kule Kehaneti

Yalnızlık insanların kendi kaderleri üzerinde bir yol açmanın yöntemidir.

Bahçegibson-lenormand-2_19

Dış ortamdaki çevrenizi yansıtır. Diplomatik olun. Başkalarının görüşlerini dinleyin.

Ancak vazgeçmek için bir neden yok, bunu unutmayın.

Hayatınızda anlaşmazlıklarınız varsa, gizliliğinizdeki yanlışlara veya çevrenizdeki sorunlara bakın.

Bahçe Kehaneti

Kamusal alanda ne yapmanız gerekirse, bunu ayrıca gizlice yapmamalısınız.

Dağgibson-lenormand-3_02

Hayattaki duraklamayı gösterir.

Hayatınızdaki herşey durma noktasında. Bir dağcı olduğunuzu düşünün. Eğer cesur ve sertseniz, bu durumla başa çıkacaksınız. Ödül ise sizi rahatlatacaktır.

Dikkat edin: Sessizlik içinde kaşlarınızı çatarak sert sert bakmayın. Gerçekten gözlerinizi kapasanız bile, engel kendiliğinden yok olmaz.

Dağ Kehaneti

Dağa tırmanan herkes ne kadar özgür olduğunu bilebilir.

Yollargibson-lenormand-3_04

Bir karar vermelisiniz.

Kararlar şimdiye kadar alınmış olmalıdır. Sakın kaytarmayın. Seçeneklerinizi ve bunların sonuçlarını değerlendirin.

Seçiminiz var. Herşeyi etkilemeyecek veya bir değişiklik yapacak. Karar vermek sık sık zor olabilir, fakat gelecek için önemlidir.

Yollar Kehaneti

Bir gezgin bir çok manzara görür.

Farelergibson-lenormand-3_05

Bazı şeyleri salacaksınız.

Sizi çizen ve kemiren birşeyler var. Belki bir yükün altındasınız, ve bu sizin için hiç iyi değil. Bİr yerlerden salgın almadığınıza dikkat edin. Vitamin eksikliğiniz olmadığından emin olur. Kilo vermeye mi niyetlendiniz, fare sizin için kötü bir kart değil.

Eğer şimdi birşeyler yanlış gidiyorsa, cesaretiniz kırılmış olmasın.

Fareler Kehaneti

Bırakmak istemeyenler kayıp yaşaybilir.

Kalpgibson-lenormand-3_06

Aşk ve mutluluk yakında hayatınızda yerini alacak.

Eğer kalbinizi dinlerseniz, hiçbirşey yanlış gitmez, fakat aklınızı kullansanızda gitmeyecektir.

Dinç, canlı ve yaşam sevinciyle dolu birisiniz. Sadece hastalık durumunda, bu kart, kalbiniz ve kan dolaşımınızla ilgili problemleri gösterir.

Kalp Kehaneti

Aşk olmadan herşey mantık için kolaydır.

Yüzükgibson-lenormand-3_08

Yüzük sadece ciddi sözler verir.

Şeref sözlerinizde ve vaatlerinizde ekonomik olun. Gerçekten düşündükleriniz hakkında söz verin. İş birliği içinde olun.

Yüzük, bir ortaklık yada bağlantı tavsiyesi gibi değildir. Bir durumun yada nesnenin önemini yorumlar.

Yüzük Kehaneti

Evlilik prefabrik bir ev gibi değildir. O, sürekli tasarlanabilen ve tamir edilebilen bir bina gibidir.

Kitapgibson-lenormand-3_10

Bilgi ve sırlar anlamına gelir.

Bir şeyleri öğrenmek istiyorsanız sabırsız olmayın. Zaten hızlıca gerçekleşecek.

Duyurmadığınız yada henüz bilmediğiniz bir bilgiyi işaret eder. Sırlar güvenli bir şekilde saklanmalıdır. Sadece bir bölümünü bildiğiniz hikayeleri, yüksek sesle ilan etmeyin.

Kitap Kehaneti

Dünyanın her yerinde sizin yanınızda ola bilgi, bir hazinedir.

Mektupgibson-lenormand-3_11

Yeni haberler alacaksınız.
Eğer hala bekarsınız, nuhtemelen sosyal medya aracılığıyla biriryle tanışacaksınız. Belki sonunda çok özlenen aşk itirafını veya klasik bir aşk mektubunu alabilirsiniz. Önceki bağlantılarınızı kapatarak sessizleşmeyin.

Bir mektup yazmak tekrar zaman alabilir. Ancak bunun için kesinlikle mutlu olabilecek birisi var. Tüm iletişim kategorileri içinde mektup merakı, yazılı veya sözlü olsun, ikinci sıradadır. İletişim bilgi ve haberleri getirir. Her zaman kişisel bir öneme sahiptir.

Mektup Kehanetleri

Tanımlanmış bir kağıt tabakası, binlerce altın çubuktan daha değerli olabilir.

Erkekgibson-lenormand-3_17

Erkeklerin baş karakteridir.

Kendinizi çok ciddiye alır mısınz? Peki kendiniz ön plana iter misiniz?

Bu kart gibi tek kartların neredeyse hiç bir anlamı yoktur. Kartın yerleştiği yere göre, sonuçları çizebilir, lider erkek karakterin yaşamla nasıl başa çıktığını görebilirsiniz. Kart en üstteyken herşey erkeğin kontrolünde, alt kademelerdeyken ise herşey erkek için zorlayıcıdır. Yayılmanın tarafında mı ve yayılmanın dışında mı bakıyor, arkasında pek çok etkinlikli zamanı var. Eğer yayılmıanın tarafındaysa, geçmişiyle işini bitirmiş ve geleceğine bakmaktadır.

Erkek Kehaneti

Her şeyin ölçüsünde kalarak kendinizi geri çekmeyin.

Kadıngibson-lenormand-3_14

Kadının baş karakteridir.

Kendinizi çok ciddiye alır mısınz? Peki kendiniz ön plana iter misiniz?

Bu kart gibi tek kartların neredeyse hiç bir anlamı yoktur. Kartın yerleştiği yere göre, sonuçları çizebilir, lider kadın karakterin yaşamla nasıl başa çıktığını görebilirsiniz. Kartın yerleştiği yere göre, sonuçları çizebilir, lider kadın karakterin yaşamla nasıl başa çıktığını görebilirsiniz. Kart en üstteyken herşey kadının kontrolünde, alt kademelerdeyken ise herşey kadın için zorlayıcıdır. Yayılmanın tarafında mı ve yayılmanın dışında mı bakıyor, arkasında pek çok etkinlikli zamanı var. Eğer yayılmıanın tarafındaysa, geçmişiyle işini bitirmiş ve geleceğine bakmaktadır.

Kadın Kehaneti

Her şeyin ölçüsünde kalarak kendinizi geri çekmeyin.

Zambakgibson-lenormand-3_16

Güzellik, şıklık ve zariflik sembolüdür.

İnsanların size saygısını işaret eder ve kelimelerinizi dinler. Görgülü, iyi huylu ve asildir. Soğukluğun içinde parlar. Genellikle olumlu koşullar nedeniyle sizi destekleyecektir.

Para girişi beklenmemektedir. Mal mülk değerleri kamu sponsorluğu aracılığıyla gelebilir. İş yerindeki patronunuz, sizi desteklemekte ve teşvik edici yöndedir. Uyumlu bir çalışma düzeniniz var, sanki bir aile şirketi gibi.

Zambak Kehaneti

Hayat bilgelik anlamına gelir. Önemli olan herşeyi almanız ancak çok ciddiye almamanız.

Güneşgibson-lenormand-4_05

Yaşam için ona ihtiyaç duyarız. Güneş bize gücü, ışığı ve enerjiyi getirir. Güneş ısısı, duyguları ve özgür pozitif enerjiyi canlandırır. Optimist olun, çünkü planlarınız başarılı olacak.

Güneş yaşamdaki şansı ve mutluluğu gösterir. Gerçekleştirmek istediğiniz her plan için, her zaman güneşle gerekli canlılığı elde edeceksiniz ve gelecek size her daim gülecek.

Güneş Kehaneti

Güneş, gökyüzü eczanesinin evrensel ilacıdır.

Aygibson-lenormand-4_06

Ay, göremediklerimizi gösterir. Rüyalarımıza mesaj gönderir, şüphelerimizi besler ve sezgilerimiz güçlendirir. Yani bilinçaltımızın derinliklerinde kalanlar Ay kartı ile görülebilir.

Oldukça derin hisleriniz var ve bu anlaşılabilir. Fakat bu duygularda bir dengenizin olmadığını da gösterebilir.

Ay Kehaneti

Zihnimizde özlediğimizi keşfettiğimz her fikir, gerçek olacaktır!

Anahtargibson-lenormand-4_02

Anahtar size problemleri ve sırları gösterir. Eğer spesifik bir problemi nasıl çözmeniz gerektiğini bilmek istiyorsanız, anahtarı bulun.

Anahtar, kapıları ve geçitleri açar. Sırları bulabilir, doğru yolu keşfedebilir ve geçmiş hakkında bilgi edinebilirsin.

Sana gelecek olan birtakım olayları gösterir. Kalbinin derinliklerinde uyuyakalanları açığa çıkarır.

Anahtar Kehaneti

doğru olan anahtar, yaşamdaki başarı anahtarıdır.

Balıkgibson-lenormand-4_08

Para sizi takip edecek demektir.

Finanasal açıdan durumunuz şu an gayet iyi. Sanki neye dokunsanız altına dönüşecek. Oldukça kar elde edeceksiniz. Yakında para kapınızı çalıyor.

İçgüdüsel olarak, kime hisleriniz hakkında açılmanız gerektiğini biliyorsunuz. Kısa bir flörtten sonra, tarif edilemeyecek derin bir aşk kapınızda. Çok duygusal olacak.

Balık Kehaneti

Gerçek zenginlik içinizden gelir.

Çapagibson-lenormand-4_09

Para kapınızı çalacak. Dik kapılı ve sabit fikirli olmadığınızdan emin olun. Hayatınızın tüm alanlarında güvenli hissetmeseniz bile, bazı şeyleri salmayı ve biraz gevşek olmayı öğrenebilirsiniz.

Çapa sizin temelinizi gösterir. Nereden geldiğiniz gibi. Ayrıca kararlılığınıza göstermektedir.

Hayatın merkezindeki mevcut durumunuzu da yansıtır. Ki bu da sizin gücünüz ve dayanıklılığınızdır. Bu kısım sevgiyle beslenmiş ve anılmış olabilir, başka bir açıdan ise yerinizi kaybetmiş de olabilirsiniz.

Çapa Kehaneti

Evim olmayanların vay haline!

Haçgibson-lenormand-4_10

Hayatımızda geçtiğimiz testleri gösterir. Hatalardan ders çıkarın ve bunları bir tecrübe edinin. Çok fazla ve biraz da stresli geçen zamanlar olmuş olabilir. Ayrıca yolunuzu kaybetmiş olabileceğinizi ancak artık onun üzerine bir çizgi atıp yeni bir hayata başladığınızı da gösterebilir.

Haç Kehaneti

Herkesin tahammül etmek için bir haçı vardır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı