Leonardo Da Vinci

Leonardo Da Vinci

6

Leonardo Da Vinci

Tarih boyunca çok ender görülen şahsiyetlerdendir.

1452 yılında doğmuş olup ailesi Floransa yakınlarındaydı.  Ünlü bir ressam olup Mona Lisa ve Hz. İsa’nın son akşam yemeğini anlatan resimleri dünya çapında ünlü olup İtalya’nın Milano şehrindeki Santa Maria Delle Grazie duvarlını süslemektedir.

Sadece ressam değil, mimari, heykeltıraş ve birçok alanda araştırma yapan bilim adamı pozisyonları da vardır. Özellikle fiziksel ve doğal dünya üzerine birçok çalışmaları vardır.  Matematik ve mühendislik ilgi alanlarındandır. Uçaklar bulunmadan 300 yıldan fazla süre önce bugünkü uçakların planlarını çizmiş tasvir etmişti.

Anatomik çizimleri de mevcuttur. Rönesans çalışmaları içerisinde önemli bir yer tutmuştur.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı