Logaritma Falı

Logaritma işlemleri ya da logaritma tablosuyla geleceğe dair kehanet sağlayan bir fal türüdür. John Gaule logaritma tablolarının mistik bir yapıda olduğunu ve bu aşamada kullanılabileceğini belirtmişti.

NASIL UYGULANIR

17.  asırda falcılar ve medyumlar tarafından kullanılan tablolarla benzerlik gösterdiğinden yine falcıların kullandığı bir araç durumuna gelmiştir. Bu tablolar evrenin ve insanoğlunun simgesel bir görünümdür. Rakamlar ve isimler tablo içinde değerlendirilir. Medyumlarda yaılan hesaplarla kişilerin çözümlemelerini yaparlar. İnsanın evrendeki rolünü belirler ve fal baktıran kişinin kainattaki rolünü göstererek o kişinin geleceğine dair ipuçlarını masaya yatırmış olur. Mistik inanışta rakamların ve hesaplamaların önemi unutulmamalıdır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı