Makrobiyotik Beslenme

Makrobiyotik Beslenme

Foods designated "Diabetes Superfoods", because of their low glycemic index, and valuable nutrients.  Includes: beans, leafy green vegetables, fish, sweet potatoes, tomatoes, citrus fruit, whole grains, nuts and seeds, berry fruit, and low-fat milk and yogurt.

MACROBİOTİCS

Sebze balık ve tahıllara sayalı sağlıklı beslenme şeklidir.

Bu sisteme dahi olanlar vücut, akıl ve ruh arasındaki ilişki göz önüne alan insanlık namına hayatın bütün yanlarını dikkate alan kişilerdir. Bu tarz beslenme yaşayan kişiler sağlık ve aksiyon için tedbir alanlardır ve

Macrobiotic sistem, yaş cinsiyet, iklim, irsilik gibi diğer faktörleri de göz önüne alır. Her insan kendine has özelliklere sahip olduğundan kendisine has ihtiyaçları vardır. Bu sebeple yeme alışkanlıkları ve hayat tarzları farklılıklar gösterebilirler.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı