Masumiyet Falı

Masumiyet Falı

images

STİCHOMANCY

Bir insan masum mu değil mi onu belirlemek için genelde kullanılan bir yöntemdir. Yerel bir kilisede İncil ile şüphelerin suçların tartıya konulmasıdır. Eğer İncil ağır basar ise o kişi suçsuz demektir. İncil’in kahinlik amaçlı kullanılması söz konusudur.

Bir diğer popüler yönteme göre işleme dahil olan kişi bir soru belirler. Sonra İncil’den rastgele açar ve parmakları herhangi bir satıra götürür. Oradaki sözcüklerle soruya cevap bulma işlemi yapılmaya çalışılır.

Farklı kitaplar da kullanılabilirken büyü kitapları favori durumundadır. Ayrıca Shakespeare’nin çalışmaları, şiir kitapları, Grek epikleri ve yazıları bu uygulamada kullanılan kitaplardandır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı