Melek Büyüsü

Melek Büyüsü

blessing

Melek büyüsü

Melekler, şeytanlar ve cinlerle irtibat kurmak ya da onları kontrol etmek için kullanılan bir dizi ritüel uygulamalarına melek büyüsü adı verilir.

Orta Çağlarda pek çok ruh çağırma kitabı yazılmış, bu kitaplarda melekler gibi doğaüstü varlıkları çağırmak için gereken detaylı yönergeler verilmiştir. Bu kitaplar genelde grimoire (kara büyü kitabı) adıyla bilinirdi ve bunlarda sihir ritüelleri, büyüler, muskalar, melekler ve şeytanlarla ilgili ayrıntılar anlatılırdı.

Bugün meditasyon, nefes egzersizleri ve dua gibi uygulamaların popülariteleri artmaktadır. Aslında, ruhsal köklerimizi yeniden keşfediyoruz ve yüzyıllardan beri kayıp olan antik mirası geri almaya çabalıyoruz.

Hıristiyanlık öncesi antik bir metin olan Hanok’un Kitabı‘nda bazı meleklerin galaksilerden bile daha büyük oldukları, 7 büyük meleğin ilk önce yıldız olarak yaratıldığı anlatılır. Belki de melekler zeka ve amaç sahibi kozmik güçlerdir. Avustralyalı Paul Davies gibi bazı modern astrofizikçiler bu konuda tezler öne sürmektedir. Bu düşünceler ışığında baktığımızda, melekleri çağırmak ve onlarla irtibat kurmaya çalışmak evrenin yaratıcı güçleri ile iletişim kurmanın bir biçimi olabilir.

 

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı