Meme Falı Kehaneti

Meme Falı Kehaneti

Memenin-estetiği

STERNOMANCY

Göğüs veya kaburga kemiklerinin yorumlanarak gelecek veya geçmiş hakkında bilgi edinme ve kehanette bulunma işlemidir.

Birçok yöntemi olmakla beraber en yaygın olanı kurban edilmiş bir erkeğin kemiklerinin yorumlanma işlemidir.  Şekli ve boyutu dikkate alınan unsurlardandır. Kemikler ateşe atılır ve yanması sağlanır. Ayrıca hindilerin ya da tavukların lades kemiklerinin iki kişi tarafından kırılma işlemi de çok eski kehanet elde etme geleneğidir.

Bir diğer yönteme göre de göğüs kafesi hakkında konuşarak tahminlerde bulunma yöntemidir.

Bir diğer yönteme göre de göğüs ile karın arasındaki boşluğun incelenerek kehanette bulunulmasıdır.

Bir diğer yönteme göre de kadınların kemiklerinin incelenmesidir ki 18. Asır İspanya’sında kadınların karakterleri ve kişilikleri hakkında bu sayede yorum yapılabilmekteydi.

Eğer kadınların göğüs kemikleri küçükse partnerlerine sadık olduğu anlamına gelmektedir. Büyük ise hassas, zeki ve iyimser olarak yorumlanır. Ayrıca zor durumlarda yaratıcı özelliklerini gösterir.  Meme uçları dışa çıkık şekilde ise güçlü ve dominant bir karakteri olduğunu gösterir.  İçe dönük bir meme ucu var ise içe dönük ve korumacı bir özelliğe sahip olduğunu gösterir.

Tilki burunlu göğüsler var ise bu kişinin içe dönük ama akıllı olduğu gösterir. Profesyonel bir çalışma yapmazlar çünkü öncü olmak adına çok tembellerdir. Bir erkek için iyi bir eş olurlar. Başarılı bir aile ortamı kurabilirler.

Kiraz göğüslü olanlar ki bunların göğüsleri küçüktür, değişik bir sosyal karaktere sahiptir. Mantıklı ve naziktirler. Gündelik hayatta iyi ve güvenilir bir partner olurlar. Fiziksel tutkulara çok fazla önem vermezler.

Kavun şekilli göğüslü olan bayanlar kendisine hayran olunan ve şımarık kızlardır. Aynı zamanda yemeyi severler ve kaliteli yemeklere değer verip zamanla yemek yapma yeteneklerini geliştirirler.

Limon şekilli göğüsler ise kadınların hayat dolu ve kendilerini eleştirebilen ama aynı zamanda kaliteli bir hayat yaşamayı isteyen kişilerdir.

Armut göğüslü kadınlar ise aşk dolu ve karşısındakini mutlu edebilen kişilerdir. Genelde romantik olmaya çalışırlar. Bu kadınları evcilleştirmek kolay değildir. Bağımsız bildiğini okuyan ama çok da zeki olmayan kadınlardır. Erkekleri etkilemeye çalışırlar.

Elma göğüslü kadınlar çok çalışkan, ilişkisini kaybetmemek için uğraşan ve kolay kolay partner değiştirmeyen kişilerdir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı