Meteor Falı

Gökten düşen yıldızların, kuyruklu yıldızların ve meteor adı verilen gök taşlarının yorumlanarak medyumlar tarafından geleceğe yönelik tahminlerde bulunulmasını sağlayan bir inceleme türüdür. Sadece medyumlar değil çağlar geçtikçe farklılaşan mitler insanoğlu arasında gökte gerçekleşen hareketlenmeler farklı farklı yorumlanmaktadır.

Nasıl Yorumlanır

Eski çağlarda kuyruklu yıldızların ya gökyüzündeki cisimlerin bir şerit halinde ışık geçidi oluşturmaları felaketi haber eden bir unsur olarak değerlendirilmekteydi. Deprem, kıtlık gibi afetler akla gelirdi. Politik olarak da hakim gücün değişmesi ya da önemli bir devlet adamının ölümünü haber eder olarak kabul ediliyordu.

19. yüzyılda yaygınlaşan bir inanca göre de her düşen yıldız yeni doğan bir bebeği haber veriyordu. Bazıları da düşen her yıldızın ardından hemen bir dilek tutulması gerektiğine inanır. Bazılarına göre de düşen bir yıldıza tanıklık yapmanın uğursuzluk getireceğine inanır. Hatta ölümü bile haber verdiğini düşünenler vardır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı