Mısır Falı

Eski Mısır’a özgü olarak ortaya çıkan daha sonra dünyanın birçok yerinde değişik şekillerde karşımıza çıkan havanın hareketlerine ve bulutların şekillerine göre tahminlerde bulunmaya dair olan bugün bulut falı olarak bildiğimiz falın en eski versiyonudur. Bugün bulut falı olarak adlandırdığımız fal çeşidinin en eski ve ilk yöntemlerinden birisidir. Bulut falı Mısır Falı’nın bir çeşididir de denilebilir. Havanın durumuna göre tahminde bulunma esasına dayalıdır.

 

Bir niyet tutar ve gökyüzüne bakarsınız. Eğer bulutların arasında birden ışık belirirse, bu, istediğinizin olacağını gösterir. Ya da bütün olan bulut birden parçalanır veya ortadan ayrılır ve arkadan mavilik yahut ışık görünürse, arzunuz yerine gelecektir. Ama bulutlarda bölünme olmaz veya bulutlar daha da kararırsa, o zaman istediğiniz şey o dönem içinde imkansız sayılır. Bir niyet tuttuğunuzda, bulutlar birden dağılıp adeta tüy tüy olursa, istediğinizin hemen olacağına da inanabilirsiniz. Düz, yani çizgimsi gözüken bulutlar, isteğin hemen yerine geleceğine işarettir. Yuvarlak ve kenarları şekilli bulutlar, isteğin bir süre sonra olabileceğine işarettir. Bulutun renginin birden koyulaşması kötü, birden açılıvermesiyse iyi sayılır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı