Mistik Helikopterler

Mistik Helikopterler

1

MYSTERY HELICOPTERS

Genellikle siyah ve markasız olan ve UFO’ları avlamak adına görülen helikopterlerdir.

Genellikle de geceleri uçuş yaparlar. Helikopterin icat edildiği 1938 yılından önce dünyanın her tarafında gözlendiği iddia edilmektedir. Bu helikoptere tanıklık edenler çok hızlı hareket ettiğini iddia etmişlerdir.

Helikopterler UFO göründüğünden kısa bir süre sonra peşinde görünmüştür. Genellikle yasal olmayan, aşırı hızlı ve ilginç hareketler eden helikopterler olup siyah ve markasızdır. Belki de üzerlerinin boyanması sebebiyle marka görünmemektedir. Eğer bir tanık veya takip olursa utangaçlık yaparlardı. Bu sebeple kendilerini ateşe verdiklerini de iddia edenler vardır.

Varlıklarının ifade edilmesi Vietnam savaşı süresinde de görülmüştür. Güney Vietnamlılar, amerialılar ve ordular bu cismin varlığından bahsetmişlerdir.

Kimilerine göre ise UFU içindekilerin akıl kontrol edebilme yeteneği olduklarından insanlara helikopter görünümü de sağlamış olabilirler.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı