Mistik İnsan: Salvaje/Vasitri

Mistik İnsan: Salvaje/Vasitri

pretty-house

SALVAJE/ Vasitri

Güney Amerika’da Venezuela ve Kolombiya ormanlarında, dağlarında ortaya çıkan mistik bir durumdur.
Vahşi bir insan türü olmakla beraber yerel nüfus ona karşı ilkel silahlar hazırlamak durumunda kalmıştır. Çok tehlikeli görünmekle beraber özellikle kadınları beslenme aracı olarak kullandığı söylenilir.
Maracaybo nehri yakınlarında, Santa Martha ve Merida dağlarında, Tomependa yakınlarındaki Amazon bölgesinde yaygın olarak yerel nüfus arasında var olduğu kabul edilir. Bu canlı ayak izlerinden takip edilebiliyor ve ayak parmakları geriye önük bir şekildedir. BU canlılar birbirlerinden çok uzak lokasyondalar. Fakat gerekten böyle insanımsı ve maymunumsu bir canlı varsa üç yüz yıldır neden bunların cesetlerinden bir tanesi bulunamamıştır.

Merkez ve Güney Amerika’da özellikle bu canlıların kadınları ve leydileri kaçırmaları onların seksüel ya da şehvetli arzularından kaynaklıdır. Afrika’da Gorillerin kadınları kaçırdığı bilinmektedir. Ortaçağ Avrupasındaki inanışa göre de yeşil dünya da bu canlılar kendilerince bür dünya kurmak için kadınları kaçırıyorlardı.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı