Mistik Kangurular

Mistik Kangurular

2

MYSTERY KANGAROOS

Amerika’da Amerikan kanguruları olarak isimlendirilmişlerdir.

Açıklanmaz bulgular eşliğinde varlıkları Amerika’da ve Avrupa’da rapor edilmiştir.

David Fideler ve Loren Coleman adlı araştırmacılardan önce Yeni Dünya’da tanımlanamayan yaratıklar olarak değerlendiriliyorlardı. İlk rapor 1900’lü yıllarda hazırlanmıştır. Seneler boyunca birçok rapor hazırlanmış ve bazı filmlere konu olmuştur. Bulunan ayak izleri de filmlere hikaye sağlamıştır.

Bazı teorisyenlere göre keseli hayvan dünyasından ayrılmışlardır. Kimilerine göre o doğadan kaçmışlardır. Fakat bu kanguruların tarihlerinden dolayı kaçış teorileri sadece iki adette kalmıştır. Bu kangurular hala Kuzey Amerika’da yaşamaktadırlar.

Bu konuda sıkı araştırma yapanlar bu hayvanların doğum oranlarının düşük olduğunu ve yabani olduklarını belirtmişlerdir. Yüksel ihtimalle ana dünyalarından kaçmışlardır. Zaten Avrupa kıtasında çok az görülmektedir.

Kimi tanımlara göre normal kangurular kimilerine göre ise canavar vari yapıları hatta gemilere saldırabilecek kadar tuhaf yaratıklar olduklarını iddia etmişlerdir.

Bazı tanıklara göre bu hayvanlar nesli tükenmiş bir hayvana dönüşmesinden ziyade doğaüstü olaylar haline gelerek ortadan kayboluyorlar.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı