Mitoloji

Mitoloji

3

MYTHOLOGY

İnsanların, bireylerin, toplulukların ya da kurumların yaşadıkları, tarihleri veya karşılaştıklarının toplanarak yapılan derlemesi bir vücut almış halidir.

Bazı uzmanlar ise özellikle bu konular hakkında toplama ve derleme yapmışlardır.

Her toplumun kendisine göre miti vardır. Kimisine göre kutsal bir kişilik, kimisine göre ölüden sonraki varlık imgesi gibi mitler oluşturulmuştur. Binlerce yıldır insanlar hayatlarına bir anlam verebilmek, kâinatı anlayabilmek için mit oluşturma yoluna girmişlerdir ve inanmışlardır.

Yüzyıllardır artistler sonsuz derecede var olan bu mitlerden etkilenerek çalışmalar yapmışlardır. Bu mitler insanların dini inançlarında yaşamlarında ve kültürlerinde teklik yaratmış ve kendilerine özgü şekiller almışlardır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı