Modern Dünyanın Yedi Harikası

Modern Dünyanın Yedi Harikası

khjhb

SEVEN WONDERS OF THE MODERN WORLD

Günümüzün yedi harikası Antik çaplarda ortaya çıkan ve listelene  yedi harikadan farklı olarak mimari özellikler değil de teknoloji kullanımı etkili olmuştur.

Radyo, telefon, uçak, radyum, anestezi ve antitoksin, renk şeridi analizi ve x-ray cihazları bu listededir.

Liste yetersiz olarak görülmektedir. Büyük yolların yapılması, otomobiller, sanayi patlamasını sağlayan buluşlar, televizyon, atom enerjisi, yapay uydular listeye eklenebilir.

Panama Kanalı, Golden Gate Köprüsü, İngiltere ve Fransa arasındaki tünel, Hollanda’da Kuzey denizini koruma çalışmaları antik dönemdeki harikalarla benzerlik gösterebilecek niteliktedirler çünkü insan emeği ve mimarisi etkilidir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı