Mum Falı

Bir mum yakın. Eğer mumun alevi kıvılcım saçarsa kıvılcımın sıçradığı yönden iyi haberler alacaksınız demektir. Bu iyi haberleri gönderenin kim olduğunu merak ediyorsanız mumun damlalarına dikkat etmeniz gerekir. Mumun damlalarının sağ tarafta toplanmış olması gönderenin erkek olduğunu gösterir. Sol tarafta toplanması haber gönderenin bayan olduğunu gösterir. Ayrıca bu kişinin adının ilk harfini daima damla birikintisinin içinde görebilirsiniz.

Ayrıca yanıtı “evet” ya da “hayır” olabilecek bir sorunun cevabını zihninizde canlandırarak bir mum yakın; yaktığınız mum sağ tarafa damlayıp orada birikirse yanıt olumludur. Mum sol tarafta birikirse yanıt olumsuzdur.

Eğer mum mavi renkli alevle yanıyorsa bu odada bir ruh olduğuna işaret eder.

Mumun üzerinde is topağının bulunması ileride gerçekleşecek olan bir aşkın habercisidir.

Mumu yaktıktan sonra size karşı ilgisi olduğunu düşündüğünüz kişilerin ismini düşünün, size en çok ilgisi olanın ismi geçerken mum alevi parlayacaktır.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı