Odun Falı

Ağaç dallarının veya dallara benzeyen ahşap ve odun parçalarının yorumlanarak geleceğe dair kehanet sağlama sanatı olarak kabul edilen odun falı, odunun kalınlığına şekline, rengine, boyutuna göre çeşitli yorumları içinde barındırır.

Nasıl Yorumlanır

Bugünkü Slovenya topraklarında eski çağlardan beri kuru dalların ya da odun parçalarının boyutları ve şekline göre yorumlar yapılır. Yine eski çağlarda medyumlar ya da geleceği görme yeteneğinde olanlar ağaçlardan düşen ağaca ait parçaların pozisyonu ile ilgili de kehanet yaratırlar. Özellikle birden bire ağaçtan düşen bir parça sürpriz bir olayın gerçekleşeceğine sebep olacağına inanılırdı.

Tabi ki bu değerlendirme içerisinde bir insanın etkisiyle değil doğal yordamla düşen parçaların olması gerekir.

Bir diğer yandan odunların yakılarak oluşturduğu ateşin ve odunun ateş içerisindeki pozisyonu değerlendirilerek de tahminlerde bulunulur.

Eğer hızlıca düşen dal parçasının bir kısmı soyuk bir kısmı normal ise, bu olaya şahitlik yapan insanı çeşitli sürprizler bekliyor demektir.

Eğer düşen dal parçası ya da ağaca ait herhangi bir parça kuru ise şahit olan insanın geleceği zorluklarla geçecek demek olup yaş ise zengin ve ferah bir hayatın beklendiği söylenebilir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı