Ok Falı

Tüylü okların kullanılarak uygulandığı bir kehanet sanatı olan ok falında çeşitli yöntemler uygulanmaktadır;

Nasıl Uygulanır

1) Tüylü okların üzerine aklımıza takılan soruların olabilecek cevaplarını ya da önerileri okların her birine yazdıktan sonra, okları yayda gerip fırlatalım. En uzağa gidecek olan okun üstünde yazan cevaba ya da öneriye itaat edilir.

2) 3 adet okun üzerine falcının yorumlayacağı semboller işaretlenerek kılıfında karıştırılır. Sonra kılıf içerisinden 1 adet seçilir ve falcı anlamları belli olan sembolleri yorumlamaya başlar.

3) bir diğer yönteme göre de belirli sayıdaki ok havaya atılır. Okların havada oluşturdukları şekiller veya düşerken aldıkları yol yorumlanır.

 

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı