Ölümcül Solucan

Ölümcül Solucan

2

DEATH WORM

2 ya da 5 fit uzunluğunda olan, genellikle şişman, yılan şekilli solucanlar olup insanları ve hayvanları öldürebilme yeteneğine sahiptir.

Moğol ölüm solucanı öldürücü bir zehri kurbanın üstüne fışkırtır ve kurbanına yaydığı elektriksel bir titreşim ile ölümlerini sağlar.

Gobi çölünün Güney kısımlarında bulunmuştur. Moğollar tarafından korkulan bir hayvandır ve onu görmek bile kötü şans olarak değerlendirilir. Metali bir aşındıracak kabiliyeti vardır.

Uzaktan yaydığı elektrik dalgaları ile de öldürebilme yeteneğine sahiptir.

Toprak henüz ıslakken yağmurdan sonra ortadan kaybolmaktadır ve yerliler tarafından sarı renkte olduğu söylenmektedir. İlk raporlar 1920’li yıllarda sıcak Haziran ve Temmuz aylarında ortaya konmuştur.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı