Ölümsüzlük

Ölümsüzlük

6

IMMORTALİTY

Bir özneye ölümün yaklaşmayıp bir bozulmanın yaşanmamasıdır. Bir çok dini inanış aynı şekilde ölümden sonra tekrar hayatın varlığını kabul ederek bu anlayışa yaklaşır.

Bu durumn varlığına dair şu ana kadar hiç kimse herhangi bir kanıt ortaya koyamamıştır. Fakat zaman sürecinde bazı insanlar hayata dair farklılıklar yaşadığını ve anlık bir durum içerisinde bu hayatın önümüze geleceğinden bahsetmişlerdir.

Fiziksel olarak hayat süresi tıptaki gelişmeler sonucu son asırda iki kat artmıştır. Fakat gün, ay yıl süresini neye göre yaşıyoruz. Yaşadığımız süreci belki de sade insanoğlunun tasvir ettiği ölçüttedir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı