Omamori Falı

Omamori Japonca’da korumak anlamına gelir. Genel inanca göre bu fal kişilerin kaplten dilediklerinin yerine gelmesi, kendilerini veya sevdiklerini kötü talihten ve olumsuzluklardan korumak amacıyla bakılır.

Omikujiyle benzer olan tarafı yine tapınaklardan elde edilmesidir. Omamorinizi çektikten sonra evinizde bulundurmanız veya arabanızda taşımanız gerekir, bir yıla yakın bir süre geçmesi gerekir ki dileğiniz,arzunuz yerine gelsin ve bu süre içerisinde Tanrı’nın daima sizi izliyor olduğunu da asla aklınızdan çıkarmamanız gerekiyor.

Omamoriler çocuk sahibi olma, eğitim hayatında başarı, iş hayatında ilerleme, aile veya aşk ilişkilerinde sevgi ve bağlılığı arttırma, para kazanma, mutlu olma vesaire gibi diğer bütün fallarda da az çok dilenebilecek niyetlerin yerine getirilmesi için kullanılan bir yöntemdir.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı