Omuz Falı

Bir kişinin omuz yapıları incelenerek o kişinin bir konuda suçlu olup olmadığını ya dao kişinin münecimmlik yeteneğinin olup olmadığı konusunda fikir elde edilen bir fal türüdür.

Antik çağların yargılama zamanında dikkat edilen omuz yapısı, duruşu ve hareketleri biraz da medyumluk yeteneği olanlar tarafından uygulanırdı. Özellikle Çin ve Japon eski çağlarında bu falı yaygın bir şekilde görmek mümkündü.

Bu falın yöntemlerinden örnek vermek gerekirse eğer hakim karşısında bir kişinin omuzları istemsiz bir şekilde düşük duruyorsa o kişi suçlu olarak görülebilirdi. Bir diğer yandan omuzlar geniş ve dik özellikte olmasına rağmen göğsüne yakın bir şekilde tutuyor ve omuzları öne doğru döndürür biçimde tutuyorsa yine şüğpheliler sınıfına alınmaktaydı.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı