Ön Sezi Falı Kehaneti

Ön Sezi Falı Kehaneti

9

PREMONİTİON

Eli kulağında bir olayın olacağını anlama ve uyarma yeteneğidir ki bunlar ön sezi veya yaşanacak acı olayların endişesini ve korkusunu hissetme durumunu içinde barındıran fal yöntemleridir..

Genellikle kazalardan, felaketlerden ve ölümlerden önce görülen bir durumdur. H,ç bir neden olmadan stres altına girme, depresyon veya fiziksel huzursuzluk ile anlaşılan ve ortaya çıkan bir durumdur. Olacakları açıklanamaz bir şekilde görme işlemidir. Gelecekte olacakların rüya vari görülme durumudur.

Ocak 1966 Galler’in Aberfan bölgesinde 116 çocuk ve 28 yetişkin bir heyelan sonucunda ölmüştü. Daha sonraki araştırmalarda 200 kişinin bu felaketi hissettiği anlaşılmış rapor edilmiştir. Ocak 1967’de İngiltere’de bu yeteneğe sahip olanlardan olayları önlemek amacı ile bir büro kurdu. Bir sene sonra benzer organizasyon New York’da kuruldu.  Daha sonra verilen bir çok uyarı gerçekleşmedi ve hatalı alarmlar ortaya çıktı.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı