Parmak Falı

Parmağa takılan yüzüklerin yorumlanarak içinde bulunulan anın ve geleceğe ait bilgilerin tahminlerle elde edilmesini sağlayan bir fal türüdür. Bir Roma kültürü olan bu fal türü “Dactlyomancy” olarak da bilinmektedir.

Nasıl Yorumlanır

Altın ve gümüşten yapılan yüzükler evrenin mistik güçleriyle etkileşim halinde olduğu düşünüldüğünden bu fal içerisinde tercih edilen maden çeşididir. Ayrıca bu yüzükler çeşitli ritüeller ve büyülü sözlerle de evrenle ilişkisinde desteklenir.

Yüzüklerin sallandırılarak ya da hareket ettirilerek evet ya da hayır gibi cevapları olan sorulara gerekli yanıtın verilmesi sağlanabilir. Bir diğer yandan yüzük insanın saçı ile de sarılabilir. Bu şekilde saçı sarılan kişinin hastalığının sonucunu öğrenmek mümkün olur.

Ayrıca yüzüğün etrafına harfler , semboller, ya da rakamlar yazılır. Sonrasında yüzük sallandırılır ve yüzüğün yönlendiği işaretler birleştirilip bütün oluşturulduktan sonra geleceğe dair falcı tarafından yorumlar yapılır.

Bir diğer yönteme göre, yüzüğün kase içine atılıp pozisyonu ile ilgili yorumlamalar yapılır. Burada geleceği görebilme yetisine sahip olan bireylerin varlığı gereklidir. Gerekli dualar edildikten sonra kasedeki suyun üzerinde medyum ya da falcı için yazılı olan bir mesaj vardır ve bu medyum tarafından okunur.

Falfalcı.com sitesinde arayacağınız bütün falları rahatlıkla bulacaksınız. Bütün falların detaylı içerilerini bulacaksınız ve bu falların nasıl bakıldıklarını öğreneceksiniz. Hem fallar hakkında bilgi alacak hemde falcıların hayatlarıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. En çok kullanılan kahve falı ve tarot falı hakkında detaylı bilgilerde sizi burada bekliyor. Fal Falcı sitesinde sizin gibi fallarla ilgilenen kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

© 2015 Fal-Falcı